بازار خرید گلیم دستبافت طرح گل

فهرست مطالب:

صنایع دستی در طیف بسیار وسیعی از شکل و نقش و رنگ و مدل در ایران تولید می‌شود و یکی از انواع بسیار زیبا و خاص آن تولید انواع روفرشی 9 متری سیمین است گلیم یکی از کارهای دستی سنتی و بسیار قدیمی ایران است که دارای طرح ها و رنگ ها و نقش های بسیار فراوانی است و در متراژهای بسیار متفاوت در بازار پراکنده است و شما می توانید این کالا را در انواع مختلف در بازار جستجو کنید .

تولید کننده گلیم دستبافت طرح گل این کالای بسیار زیبا را که از بازار خرید بسیار مناسبی برخوردار است را با قیمت بسیار مناسب در اختیار تمام هنردوستان قرار می‌دهد.

بازار خرید گلیم دستبافت طرح گل

معیارهای انتخاب گلیم دستبافت ابریشم

معیارهای انتخاب گلیم دستبافت ابریشم گلیم بافی یکی از انواع کارهای دستی بسیار زیبا و ارزشمند در کشور ما ایران است که از قدمت بسیار طولانی برخوردار است ابداع کننده این کار در واقع بانوان عشایری و دوره گردی بودند که در زمانهای بسیار دور زندگی می‌کردند این بانوان از لوازم و ابزار اطراف خود مبادرت به تولید گلیم های بسیار زیبا با نقشه های ذهنی و دلی کردند اما این نقش ها تا به امروز هم ادامه دارد و از آن استفاده می‌کنند .

یکی انواع گلیم دستبافت از جنس ابریشم و بسبار مرغوب است که با استفاده از نخ های ابریشم تولید می‌شود اما غالباً گلیم را به صورت تولید شده با نخ نخ های پشمی در بازار می‌بینیم در تولید گلیم های ابریشم از بهترین نخ ها در انواع رنگ بندی استفاده می‌کنند گلیم ابریشم بافت گلیم ای بسیار ظریف و لطیف است که از آن به عنوان زینت استفاده می‌شود این کالا را به عنوان دیوارکوب و یا رومیزی و استفاده از روکش برای مبلمان استفاده می کنند و دارای طرح های بسیار جالب و جذاب و از رنگ های بسیار زیبایی برخوردار است.

مرکز فروش گلیم دستبافت طرح گل رز

مرکز فروش گلیم دستبافت طرح گل رز تولید کننده و بافنده روفرشی ابریشمی 9متری این کالای بسیار زیبا و با کیفیت را در انبوهی از رنگ و طرح و اندازه تولید و گلیم را با مشارکت شرکت های پخش در تمام مراکز فروش در سراسر کشور توزیع و در دسترس تمام هنردوستان و متقاضیان قرار می‌دهد .

توزیع کنندگان انواع گلیم این کالای بسیار زیبا و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب و عادلانه در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار می‌دهند و شما می توانید از فروش گلیم دستبافت استفاده کرده و این کالای عالی و با کیفیت را بسیار مناسب تر خریداری نمایید اگر تمام واسطه ها را حذف کرده و محصول را به صورت مستقیم خریداری کنید اما اگر به انواع گلیم دستبافت ابریشم در تعداد زیاد نیاز دارید خرید خود را به صورت عمده انحام دهید و سود ببرید‌

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *