بازار فروش فرش 6 متری کاشان در جهان

فهرست مطالب:

فرش کاشان از دیرباز زبانزد خاص و عام بوده و فرش های کاشان محبوبیت بسیار زیادی را در بین افراد پیدا کرده است. زیباترین فرش های دستی و ماشینی را شهر کاشان به خود اختصاص داده است. فرش 6 متری کاشان یکی از پرفروش ترین فرش ها در جهان می باشد که با کیفیت های مختلف و تراکم و بافت مختلف، تولید می شود. انواع و اقسام نمونه های آن با ترکیب رنگ های خاص و زیبا بسیار چشمگیر و خیره کننده بوده و سفارشات آن به راحتی برای خریداران امکانپذیر شده است. خرید عمده ای یکی از روش های خرید بوده و قیمت مقرون به صرفه ای را به همراه دارد.

بازار فروش فرش 6 متری کاشان در جهان

چرا فرش 6 متری طرفداران زیادی دارد؟

چرا فرش 6 متری طرفداران زیادی دارد؟

همانطور که گفته شد فرش 6 متری یکی از فرش هایی است که ابعاد آن درست و استاندارد زده شده است و به راحتی می توان برای اتاق و هال و پذیرایی در هر تعدادی که نیاز است خریداری و آن را پهن کنید. همچنین  به راحتی می توان آن را بدون تا کردن در اتاق ها و پذیرایی جای داد. 

برای اتاق ها و سالن هایی که پرتی دارند دیگر مشکل پهن کردن فرش و تا کردن آن را نخواهید داشت و با تعویض خانه ای دیگر، دیگر نگران اندازه فرش نخواهید بود. 

با خرید تعدادی زیادی از این ابعاد می توانید نمای زیباتری را به داخل سالن و پذیرایی دهید. به طور کلی فرش های 6 متری در بازار داخلی و خارجی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و نسبت به سایر سایزها پرفروش تر می باشد.

تولید انواع فرش 6 متری کاشان صادراتی

تولید انواع فرش 6 متری کاشان صادراتی

یکی از صنایع تولیدی بسیار مهم در کاشان، بافت و تولید فرش است و کاشان را به عنوان مهد تولید فرش یاد کرده اند.

به دلیل ترکیب رنگ و طرح های زیبا و خاص و منحصر به فرد و نقش و نگارهای جدید و با کیفیت و نیز  به دلیل استفاده از نخ مرغوب اکریلیک، بسیاری از کشورهای دیگر از جمله عراق، کویت، امارات، عربستان و قطر … از طرفداران پروپاقرص فرش های ایرانی شده اند.

از اینرو با توجه به تقاضای خریداران فرش در سایر کشورها، انواع فرش کاشان در سایزها و تراکم بالا و در 1500 شانه و به بالا و با قیمت های مناسب صادر می شود.

فرش صادراتی کاشان از بهترین نخ مرغوب و درجه یک می باشد تا رضایت خریداران را در پی داشته باشد.

تولید فرش کاشان و صادرات آن توسط کارخانه های تولید کننده، موجب رونق اقتصادی شده و نیز ارزآوری بالایی را برای کشورمان به همراه داشته است.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *