بازار فروش گلیم اصفهان در جنوب کشور

فهرست مطالب:

فرش 700 شانه تراکم 1200 یکی از صنایع دستی مهم کشورمان با قدمت چندین هزار ساله است که به صورت سنتی توسط هنرمندان ماهر و زبده بافته می شود. هنر گلیم بافی در اصفهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل شاهد تولید و‌عرضه طرح های متنوع این محصول به بازار فروش هستیم. از گلیم اصفهان در جنوب کشورمان بسیار استقبال شده است. به همین منظور مراکز معتبر فروش گلیم اصفهان در جنوب، با ارائه جدیدترین طرح های گلیم به بازار فروش توانسته اند با جذب مشتری بیشتر، میزان فروش گلیم را بالا برد.

بازار فروش گلیم اصفهان در جنوب کشور

از چه نقش هایی برای تولید گلیم استفاده می شود

از چه نقش هایی برای تولید گلیم استفاده می شود در بافت گلیم های سنتی معمولا از نقشه و طرح خاصی استفاده نمی شد.

زنان و مردان عشایر و روستایی با ذوق و هنر خود همچنین با الهام از طبیعت، حیوانات و اشکال هندسی خاص آثار و نقوش زیبایی را خلق می کردند. در اکثر این گلیم ها می توان طرح لوزی، بته جقه، درخت سرو، خورشید و حیوانات مختلف را مشاهده کرد.

معمولا نقش گلیم بافته شده و‌رنگ های بکار رفته شده در گلیم مخصوص قوم و قبیله خاصی بود. گلیم قشقایی، ترکمن، بختیاری هر کدام ویژگی و نقش های خاص خود را دارند.

اما امروز تحولی عظیم در صنعت گلیم بافی رخ داده است. استفاده از نقشه در بافت گلیم و تلفیق طرح های سنتی و مدرن جانی تازه به دست بافته های گلیم بخشیده است.

اگر چه با ورود گلیم فرش های ماشینی، گلیم سنتی تا حدودی بازار فروش خود را از دست داده است اما گلیم دست باف همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

امروز شاهد هستیم که بهترین گلیم ایرانی برای شناساندن فرهنگ و اصالت کشورمان به بازارهای خارجی عرضه شده و مشتریان فراوانی دارد.

فروش عمده گلیم زیبا

فروش عمده گلیم زیباروفرشی اطلس بافت یزد به عنوان یکی از صنایع دستی مهم کشورمان بازار فروش پر رونقی در داخل و خارج از کشور دارد.

تولید کنندگان این محصول غالبا مراکز معتبر و خاصی را برای فروش عمده تولیدات خود در نظر گرفته اند.

خریداران عمده معمولا به دنبال بازارهایی هستند که مورد اعتماد مشتریان بوده و محصولات خود را با قیمت مناسب تری عرضه کنند.

فروش عمده گلیم زیبا از طریق مراکز معتبر به صورت عرضه مستقیم و در پایین ترین قیمت صورت می گیرد.

خرید گلیم از این مراکز غالبا مقرون به صرفه و با سود دهی بالایی برای خریداران عمده همراه خواهد بود.

استقبال از گلیم زیبا ایرانی در بازارهای خارجی، سبب شده است که برخی تولیدکنندگان با فروش عمده این محصول و صادرات گلیم به کشورهای مختلف بتوانند به رونق تولید و بازار فروش مطلوب برسند. صادرات گلیم هر ساله مقادیر قابل توجهی ارز خارجی وارد کشورمان می کند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *