بازار فروش گلیم پشمی اصل سنتی

فهرست مطالب:

بازار فروش گلیم پشمی اصل سنتی بسیار پر رونق است،گلیم پشمی اصل سنتی با رنگ های طبیعی و زیبایی که دارد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

گلیم پشمی اصل چون دستباف است و مورد توجه خانواده های ایرانی است بازار پر رونقی را دارد،می توان از این گلیم ها برای تزیین استفاده کرد و یا به عنوان پا دری مورد استفاده قرار دارد.گلیم پشمی دستبافت برای تزیین روی دیوار بسیار جذاب و جالب توجه می باشد.

بازار فروش گلیم پشمی اصل سنتی

مشخصات گلیم پشمی اصل

مشخصات گلیم پشمی اصل

گلیم بافی یکی از پر طرفدارترین هنرهای ایرانیان است،گلیم یک محصول دست بافت است که تار و پودی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد از پشم حیوانات است که از این نوع گلیم ها به عنوان زیر انداز و یا تزیین و… استفاده می شود.

مشخصات گلیم پشمی اصل به این صورت می باشد که:۱_باید رنگ خامه هایی که در بافت آن به کار رفته ثابت باشد و تغییر رنگ ندهد.

۲_باید پود استفاده شده در گلیم دستباف بیستر باشد در این صورت است که مرغوبیت گلیم نیز بیشتر می باشد.

۳_اگر گلیم سبک باشد کیفیت آن نیز بالاتر است ولی اگر سنگین باشد نشان دهنده آن است که کیفیت چندانی را دارا نمی باشد.

۴_در بافت گلیم نباید اشکالاتی که جلب توجه می کند وجود داشته باشد.

هنر گلیم بافی در بسیاری از شهرها و روستا وجود دارد و هنرمندان آن در ایران زمین بسیار زیاد هستند.گلیم ها در ابعاد و متراژ های متفاوت بافت می شوند.

مرکز خرید گلیم پشمی دستبافت

مرکز خرید گلیم پشمی دستبافت مرکز خرید گلیم پشمی دستباف در همه شهرها وجود دارد تولید کنندگان این گلیم های دستباف آنها را به مراکز فروش عرضه می دارند تا به دست خریداران برسد.

این نوع گلیم ها بسیار پر طرفدار است چون ایرانیان عاشق هنر و زیبایی هستند.

بسیاری از افراد به تولید کنندگان سفارش بافت گلیم پشمی را می دهند و آن را بدون واسطه از خود تولید کننده خریداری می کنند که در این صورت می توانند گلیم را با قیمت مناسب خریداری کنند.

مراکز فروش پر است از گلیم های دستباف اصل که با قیمت مناسب به فروش می رسند اگه بخواهیم این محصول را به صورت عمده خریداری کنیم سود زیادی می بریم.

بعضی افراد برای صرفه جویی کردن در هزینه ها و همچنین صرفه جویی در زمان این محصول هنری زیبا را از طریق سفارش از اینترنت خریداری میکنند ولی اگر گلیم را به صورت حضوری خریداری کنیم می توانیم از کیفیت و مرغوبیت این کالا اطمینان حاصل کنیم،هر چند بسیاری از وب سایت های شرکت ها که معتبر هستند این گلیم ها را در کیفیت مناسب ارسال می کنند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *