توزیع مستقیم فرش ماشینی تبریز

فهرست مطالب:

فرش ماشینی تبریز گونه ای مصنوعی از قالی است که توسط ماشین آلات صنعتی بافته می شود. سرعت تولید آن بسیار بالا است و در مدل ها، طرح ها و سایزهای مختلفی تولید می شود. مهمترین مزیت آن ساده بودن و با کیفیتی و واضح بودن تصاویر نقش بسته در آن است. فروش آن به صورت عمده و جزئی انجام می شود. توزیع این فرش زیبا به صورت مستقیم در سراسر کشور باعث شده تا به راحتی در دسترس مشتریان قرار بگیرد. 

توزیع مستقیم فرش ماشینی تبریز

مشخصات فرش ماشینی تبریز ۱۵۰۰ شانه چیست؟

مشخصات فرش ماشینی تبریز ۱۵۰۰ شانه چیست؟ از بارزترین مشخصات فرش ۱۵۰۰ شانه تبریز می توان به ضخامت بالا و نرمی و لطافت و همچنین ترکیب رنگ بی نظیر اشاره کرد. این فرش دارای مشخصه هایی است که تمایز و برتری آن را به خوبی نشان می دهد. نخ و نقشه و طراحی این نمونه بسیار دقیق و ظریف بوده و بافندگان با دقت بالا این هنر زیبا را خلق کرده اند.

در این محصول جزییات زیادی مشخص است و این امر سطح کیفی بالای کار را نشان می دهد. لمس آن به شما نشان می دهد که بهترین نخ ابریشم در آن بکار رفته است. رنگ ها به خوبی کنار هم جای گرفته اند و اثر هنری زیبایی را رقم زده اند.

میزان خواب و ضخامت از دیگر مشخصه های این محصول است و نرمی و لطافت به راحتی زیر دست احساس می شود. تعداد شانه فرش با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد و هر چه تعداد شانه ها و دانه های بافته شده روی فرش بیشتر باشد تراکم آن هم بالاتر است و از سطح کیفی بالاتری هم برخوردار است. 

قیمت عمده فرش ماشینی تبریز

قیمت عمده فرش ماشینی تبریز قیمت فرش ماشینی تبریز نسبت به کارایی و زیبایی که دارد؛ بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. قیمت مناسب مواد اولیه ای که برای بافت آن استفاده می شود؛ باعث ارزان تر بودن قیمت آن نسبت به فرش دستباف است. این نمونه با دستگاه و در مدت زمان کم بافته می شود. 

قیمت فرشی ماشینی از نوسانات بازار و کیفیت و میزان تراکم و سایزی که دارند تاثیر می پذیرد. فروش آن در بازارهای داخلی و خارجی با قیمت های متفاوتی انجام می شود. تورم باعث شده تا این تولیدات نرخ ثابتی نداشته باشند. 

نحوه فروش از دیگر عوامل تاثیر گذار است به طوری که اگر فرکش به صورت عمده انجام شود قیمت مناسب تری نسبت به نمونه های بسته بندی شده دارد. همین امر باعث شده تا بیشتر مردم به عرضه عمده گرایش پیدا کنند تا بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *