تولید کننده انواع گلیم طرح جدید ایل بختیاری

فهرست مطالب:

تولیدی های فرش 1200 شانه یلدای کویر کاشان برای تولید انواع محصولات تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین گلیم را از لحاظ کیفیت تولید کنند. تولید انواع گلیم، با دقیق ترین شیوه ها در حین ساخت و طراحی انجام می گیرد. مهم ترین نکته که در حین تولید گلیم به آن توجه شده است، کیفیت و استاندارد مطلوب است. تولیدی گلیم علاوه بر رعایت تمام استاندارد ها و کیفیت های لازم، ذائقه ی مشتریان را نیز درنظر گرفته اند که این مورد موجب محبوبیت بیشتر این گلیم ها در میان خریداران شده است.

تولید کننده انواع گلیم طرح جدید ایل بختیاری

از پشم چه حیواناتی برای گلیم استفاده می شود؟

از پشم چه حیواناتی برای گلیم استفاده می شود؟
مواد اولیه‌ی مورد نیاز برای تهیه‌ی گلیم عبارت است از: پشم، مو، پنبه، ابریشم و … و همچنین رنگ که به تفصیل در مورد آن توضیح داده خواهد شد.

پشم گوسفندهای اولیه زبر و نمدین و چیدن آن بسیار مشکل بود. از قریب به ده هزار سال پیش که انسان به دام‌پروری و اصلاح‌نژاد دام پرداخت به تدریج پشم گوسفند به الیاف بلند و نرمی که قابل ریسیدن بود تبدیل شد، خصوصیات پشم از مو، پنبه و ابریشم بسیار متفاوت است، گره‌های ریزی بر سطح الیاف پشم وجود دارد که هنگام ریسیدن به آن خاصیت در هم پیچیده شدن می‌بخشد و پارچه‌های بافته شده از پشم به دلیل درصد بالای چربی، عایقی ممتاز است و خاصیت فرم‌پذیری عالی دارد.

رنگ پشم نژادهای مختلف گوسفند بسیار متنوع و رنگ‌های عاجی، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای سیر، خاکستری، سیاه، کرم و حتی قرمز را شامل می‌شود. کیفیت پشم گوسفند بستگی به شرایط اقلیمی و سرسبزی مراتع دارد: پشم معروف خراسان شفافیت، لطافت و قابلیت رنگ‌پذیری مطلوب را از آب و هوای معتدل، مراتع حاصل‌خیز و توجه ویژه به پرورش گوسفند طی سده‌های پیاپی وام گرفته است در حالی که پشم گوسفند در صحرای داغ و شنزار دارای کیفیتی زبر و خشن است.

فروش انواع گلیم 4 متری

فروش انواع گلیم 4 متری انواع گلیم بختیاری در ایران تولید می شود که می توانید برای سفارش نوع دلخواه خود با مراکز فروش در ارتباط باشید. امروزه فروش گلیم عمده در ایران از طریق مراکز و سایت های مختلف زیاد شده است و از قیمت های مناسبی هم برخوردار است.

شما می توانید برای سفارش فرش 1000 شانه تراکم 3000 نگین مشهد با کیفیت های درجه یک و اعلاء، با این مرکز فروش معتبر در ارتباط بوده و گلیم دلخواه خود را سفارش دهید. بزرگ ترین تولیدی گلیم چه اهدافی را دنبال می کنند؟ این تولیدی ها کدام معیارها و ملاک را برای تولیدی گلیم به کار می برند؟ همیشه کیفیت، زیبایی و شیک بودن برای یک گلیم اولویت بوده و هست؛ بنابراین همیشه بزرگ ترین تولیدی های انواع گلیم کماکان سعی بر آن دارند که بهترین گلیم ها را درطرح ها و مدل های به روز و جدید سال تولید کرده و روانه ی بازار کنند.

این تولیدی ها کیفیت بی نظیری را در تولید انواع گلیم به کاربرده اند که رضایت و اشتیاق مشتریان را به خودش جلب می کند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *