خرید تضمینی گلیم بافته شده آذربایجان

فهرست مطالب:

گلیم بافته شده آذربایجان و فرش 1500 شانه 12 متری مشهد با کیفیت عالی و قیمت مناسب به بازار ارائه می شود. این گلیم ها با قیمت های بسیار مناسبی به فروش رسیده و به بسیاری از کشور های اطراف صادرات می شوند. بسیار مقاوم و منعطف می باشند. نرم و با دوام می باشند.

خرید تضمینی گلیم بافته شده آذربایجان

تفاوت گلیم و قالیچه

تفاوت گلیم و قالیچهگلیم و قالیچه تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. گلیم از نوار های رنگی تشکیل شده که به صورت منظم و تعیین شده در کنار هم قرار می گیرند و در واقع نوعی جاجیم بافی می باشد و در ابعاد کوچک بافته می شود.

مشخصه انواع گلیم و فرش 9 متری حوض نقره با طرح های متفاوت را می توان به طور کامل از مشاوران و کارشناسان این محصول در نمایندگی های فروش این کالا به طور دقیق دریافت نمود. گلیم ها نوعی بافت سنتی بوده که بسیار متنوع تر و سبک تر از قالیچه می باشند. به راحتی قابل شست و شو بوده و در هر مکانی می توان از ان استفاده کرد.

مشخصه انواع گلیم بافته شده صادراتی

مشخصه انواع گلیم بافته شده صادراتی بهترین نوع گلیم آذربایجان بافت با طرح های خاص توسط شرکت های تولید کننده این محصول ارائه می گردد. این محصول در بسته بندی های زیبا و مناسب به بازار خارجی صادرات می شود و از فروش و قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

صادرات گلیم بافته شده با کیفیت عالی و بسیار مرغوب  به بسیاری از کشورهای منطقه با قیمت های مناسب انجام می گردد. این گلیم ها فوق العاده زیبا و مستحکم می باشند.

تهیه این محصول به صورت عمده و انبوه از طریق  مراکز پخش و توزیع این محصول در شهر ها و نمایندگی های آن امکان پذیر است. می توان انواع مختلف گلیم را در ابعاد مختلف بزرگ و کوچک با تهیه نمود.

قیمت بنه کوهی در مراکز تولیدی و مراکز عمده فروش از تخفیف های خوبی برخوردار است. بسیاری از کارخانه ها و مراکز صنعتی تولیدی انواع  این محصول را در مقادیر بسیار بالا سفارش و خریداری می کنند.

مراکز بزرگ فروش گلیم بافت آذربایجان به طور مستقیم با شرکت های تولید در رابطه هستند و بهترین و تازه ترین پسته کوهی را خریداری نموده و به مراکز تجاری کوچک ارائه می نمایند.

کیفیت گلیم صادراتی و تازگی و مرغوب بودن آن در این مراکز تضمینی و تایید شده می باشد. این مراکز بسیار معتبر و با اطمینان بوده و دارای تمامی مجوزهای بهداشتی هستند.

خرید و فروش انواع گلیم  درجه یک و مرعوب در این مراکز تولیدی با مناسب ترین قیمت ها عرضه می شود. می توان برای خرید این محصول از طریق حضوری و یا به صورت آنلاین اقدام کرد

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *