خرید مستقیم گلیم پشم مرینوس

فهرست مطالب:

فرش ابریشم کوچک یکی از بهترین محصولات صنایع دستی در حوزه فرش می باشد، این محصول در کارگاه های ویژه با استفاده از مواد درجه یک تولید می شود. گلیم به عنوان زیرانداز سنتی ایرانیان همواره مورد توجه بوده است.

خرید مستقیم گلیم پشم مرینوس از طریق این مرکز انجام می شود که دارای سابقه درخشانی در حوزه تولید و عرضه بدون واسطه این محصول می باشد. با استفاده از سایت این فروشگاه می توانید انواع متنوع این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید.

خرید مستقیم گلیم پشم مرینوس

انواع گلیم پشم دورو مرینوس

انواع گلیم پشم دورو مرینوس ایرانیان از قدیم الایام با استفاده از پشم حیوانات زیراندازهای مورد نیاز خود را می بافتند. این امر امروزه به صورت یک صنعت دستی ارزشمند مورد توجه قرار گرفته است. کیفیت بالا و استفاده از طرح های به روز و زیبا در بافت انواع این محصول سبب افزایش استقبال و رضایت خریداران می شود.

یکی از انواع گلیم پشم مرینوس، گلیم های دورو است. این محصول به روش پودرگذاری بافته می شود، نگاره های موجود در این گلیم در دو روی آن یکسان است واز دو طرف قابلیت استفاده شدن دارد.

گلیم دورو پشم مرینوس از ضخامت کمتری نسبت به سایر مدل ها برخوردار است. گلیم های قشقایی، گلیم ساده اردبیل، کردستان، سمنان و زنجان در این دسته قرار می گیرند. این محصول در طرح های شکیل و جذاب بافته و روانه بازار می شود.

برخی از انواع این محصول با استفاده از نگاره های سنتی تولید می شوند و بعضی دیگر مدل های مدرن و به روزتری دارند، هر کدام از این محصولات طرفداران خاص خود را دارد کاربرد این محصول در اتاق خواب، آشپزخانه، راه پله بسیار زیاد است خیلی از افراد نیز به عنوان یک کالای تزئینی آن را به کار می برند.

مرکز فروش گلیم شیرازی درجه یک

مرکز فروش گلیم شیرازی درجه یک در مرکز فروش فرش نگین مشهد سرمه ای درجه یک شما می توانید انواع نمونه های این محصول را با کیفیت بالا و قیمت مناسب پیدا کنید. در این مرکز، طرح ها و رنگ های این محصول به قدری زیاد است که نیاز سلایق گوناگون را برطرف می کند.

عرضه این محصول به شکل غیر حضوری و آنلاین امکان پذیر است. به این ترتیب دیگر لازم نیست تا برای خرید یک محصول اصل و قیمت مناسب، به صورت حضوری به فروشگاه ها مراجعه کرده و هزینه و وقت زیادی را صرف کنید.

برای این منظور فقط کافیست که به سایت تخصصی این مرکز فروش مراجعه کرده و بعد از دیدن کاتولوگ محصولات، مورد مدنظر خود را با یک تماس ثبت سفارش کنید. ارائه محصول درجه یک و مقرون به صرفه از ویژگی های این فروشگاه می باشد.

خرید از این مرکز به روش آنلاین در زمره خرید بدون واسطه کالا قرار می گیرد و قیمت نهایی محصول را برای خریداران مناسب تر می نماید.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *