خرید مستقیم گلیم کاشان

فهرست مطالب:

فرش ماشینی کارکرده گلیم یک نوع زیر انداز سنتی است که حتی در دنیای مدرن امروزی نیز جایگاه ویژه ای دارد. گلیم در ابعاد و طرح های مختلفی به دست توانمند هنرمندان ایرانی بافته می شود و نقش و نگار آن بسیار جذاب و ستودنی است. در بین گلیم های بافته شده در کشور گلیم کاشان زبانزد است و کیفیت بالایی دارد. خرید مستقیم گلیم کاشان اعلا در سایت فروش آن با قیمت بسیار ارزان و تنوع بالا انجام می شود.

خرید مستقیم گلیم کاشان

بررسی ضخامت انواع گلیم

بررسی ضخامت انواع گلیم همان طور که گفتیم گلیم یک زیر انداز سنتی است که در گذشته به عنوان فرش استفاده می شد و امروزه نیز جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منازل دارد و هم چنان در برخی مناطق به عنوان فرش و قالی استفاده می شود. فرش ماشینی جدید گلیم انواع مختلفی دارد که از جنبه های گوناگونی مانند طرح و رنگ، نقش و نگار،ابعاد، نوع نخ و ضخامت با یک دیگر تفاوت دارند.

در این مبحث می خواهیم به بررسی ضخامت انواع گلیم بپردازیم. گلیم از پشم حیواناتی مانند گوسفند بافته می شود که به شکل نخ در آمده اند. البته امروزه نوع مصنوعی نخ گلیم نیز وجود دارد که از جنس هایی مانند اکریلیک است. گلیم به صورت تار و پود بافته می شود و دو رو است، یعنی از دو سمت آن می توان استفاده کرد و پرزی ندارد.

بنابراین آن چه که باعث تفاوت در ضخامت انواع گلیم می شود ضخامت نخ آن و در واقع یک لایه یا چند لایه بودن نخ است. انواع گلیم دارای بافت بسیار ظریفی نسبت به فرش و قالی هستند اما در انواع این محصول از لحاظ ضخامت تفاوت هایی دیده می شود. گلیم هایی که از نخ چند لایه بافته می شوند ضخامت بیشتری دارند و سریع تر بافته می شوند و گلیم هایی که از نخ یک لایه بافته می شوند بافت بهتری دارند اما دیر تر بافته می شوند.

تولید انبوه گلیم کاشان

تولید انبوه گلیم کاشان گلیم کاشان در بین گلیم های ایرانی به زیبایی و کیفیت عالی شهرت دارد و گلیم کاشان مشتری پسندی فوق العاده ای دارد. از این رو تولید گلیم کاشان به شکل انبوه انجام می شود و طبعا فروش آن نیز بالا است.

تولید انبوه گلیم کاشان با کیفیت استثنایی انجام می شود و خرید گلیم اعلای کاشان در سایت اختصاصی فروش و عرضه آن شکل می گیرد که برای مشتریان سراسر کشور بسیار به صرفه و اقتصادی است. چون این محصول درجه یک کاشانی به صورت مستقیم در این سایت انجام می شود و به سراسر کشور و محل مورد نظر مشتریان ارسال می شود. بنابراین دست واسطه ها در این بین کوتاه شده و این گلیم با قیمت واقعی خود به دست خریدار می رسد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *