خرید گلیم ترکمن قیمت مناسب

فهرست مطالب:

فرش 700 شانه تراکم 1200 یکی از بهترین انواع گلیم های موجود می باشد که در چند سال اخیر بسیار پرطرفدار و محبوب شده است از این رو طبیعی است که تقاضای زیادی هم برای آن وجود داشته باشد. برای خرید گلیم ترکمن قیمت مناسب می توانید از طریق همین مرکز فروش اقدام کنید چرا که این مرکز به صورت تخصصی و حرفه ای بهترین گلیم های ترکمن اصل را ارائه می کند به همین خاطر افراد می توانند با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهند.

خرید گلیم ترکمن قیمت مناسب

مشخصات انواع گلیم ترکمن اصل

مشخصات انواع گلیم ترکمن اصل گلیم ها یکی از هنرهای دستی قدیمی ایرانی هستند که به دلیل ظاهر متفاوتی که دارند بسیار زیاد مورد توجه قرار گرفته اند از طرفی گلیم ها دارای قیمت مناسب تری نسبت به فرش های بزرگ هستند به همین خاطر تهیه ی آنها هم آسان تر از فرش های سایز بزرگ می باشد. گلیم ها از نظر نوع بافت و جنس به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند اما ما قصد داریم در این مطلب در مورد گلیم های ترکمنی صحبت کنیم و به شرح مشخصات انواع گلیم ترکمن اصل بپردازیم.

گلیم های ترکمنی دارای تنوع رنگ بسیار زیادی هستند و معمولا استفاده از رنگ های قرمز و قهوه ای در آنها بسیار رایج می باشد به همین خاطر اکثر افراد گلیم های ترکمنی را با رنگ قرمز می شناسند. یکی دیگر از راه های تشخیص گلیم های ترکمنی این است که این محصولات دارای طرح های سنتی ترکمنی هستند که بسیار جذاب و متفاوت اند و در واقع سبک خاص بافنده های ترکمن محسوب می شود.

گلیم های ترکمنی با نخ ها و الیاف های کاملا طبیعی تهیه می شوند به همین خاطر جنس بسیار متفاوت تری نسبت به سایر گلیم ها دارند, این گلیم ها بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان کیفیت خود را از دست نمی دهند این در صورتی است که سایر گلیم ها دارای چنین کیفیت و طول عمری نمی باشند.

فروش مستقیم گلیم ترکمن اصل

فروش مستقیم گلیم ترکمن اصل فروش مستقیم روفرشی اطلس بافت یزد باعث شده است که آن دسته از مشتریانی که به این نوع از گلیم ها احتیاج دارند بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند از طرفی فروش مستقیم تا حدود زیادی باعث کاهش قیمت گلیم ها هم می شود. گلیم های ترکمن به صورت مستقیم و غیر مستقیم هم عرضه می شوند به همین خاطر تهیه ی آن ها از هر نقطه ای در کشور امکان پذیر می باشد. قیمت فروش گلیم ترکمن نسبت به کیفیت و زیبایی منحصر به فردی که این گلیم نسبت به سایر گلیم ها دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *