خرید گلیم کاشان به قیمت روز

فهرست مطالب:

مجموعه ما سال های زیادی است که در حال تولید گلیم کاشان و فرش ماشینی کارکرده می باشد و شما می توانید از طریق مجموعه ما به خرید گلیم کاشان به قیمت روز اقدام کنید. ما در مجموعه ما سعی بر آن داریم که محصولات با قیمت مناسبی ارائه دهیم اما به علت آن که قیمت مواد اولیه نوسانات بالایی دارد تصمیم گرفتیم که گلیم ها را با قیمت روز به فروش برسانیم. این نحوه فروش به نفع مشتریان عزیز هم می باشد زیرا محصولی را دریافت می کنند که قیمت آن بر اساس قیمت مواد اولیه تعیین شده است.

خرید گلیم کاشان به قیمت روز

چرا گلیم کاشان دارای کیفیتی بالاست؟

چرا گلیم کاشان دارای کیفیتی بالاست؟ عوامل زیادی بر روی کیفیت گلیم تاثیر گذار می باشند و ما به بررسی برخی از این ویژگی ها می  پردازیم و شما را بیشتر با صنعت گلیم بافی آشنا می کنیم. اگر شما با عوامل موثر بر کیفیت گلیم کاشان آشنایی داشته باشید می توانید مرغوب ترین نوع این محصول را با آگاهی بالا تهیه فرمایید. فرش ماشینی جدید دارای فروش بالایی برخوردار می باشد.

یکی از عواملی که باعث می شود گلیم کاشان از کیفیت بالایی برخوردار باشد ثبات رنگی آن می باشد. در واقع گلیم اگر با الیافی بافته شده باشد که به طرز صحیحی رنگرزی شده باشند ثبات رنگی بالایی خواهد داشت. برای اطمینان از این موضوع می توانید در هنگام خرید پارچه نرم که کمی خیس می باشد و رنگ آن سفید است را محکم روی قسمت هایی از گلیم بکشید که دارای رنگ بیشتری است. اگر پارچه سفید شما رنگی شود نشانه عدم کیفیت و عدم مرغوبیت گلیم می باشد.

یکی دیگر از نشانه های کیفیت بالای گلیم کاشان، تراکم بالای تار و پود های آن می باشد. اگر می خواهید در هنگام خرید از میزان تراکم گلیمی که در دست دارید مطمئن شوید کافی است قسمتی از گلیم را در دست بگیرید و از دو طرف آن را محکم بکشید. اگر گلیم دارای تراکم بالایی باشد در برابر کشش از خود استقامت نشان می دهد و اگر تار و پود گلیم متراکم نباشد، در برابر کشش مقاومتی نخواهد داشت و به آسانی از هم باز خواهد شد.

بهترین عرضه کننده انواع گلیم در بازار جنوب

بهترین عرضه کننده انواع گلیم در بازار جنوب مجموعه ما بهترین عرضه کننده انواع گلیم کاشان می باشد و یکی از پر طرفدار ترین محصولات ما گلیم آنتیک می باشد که فروش زیادی نسبت به محصولات دیگر هم دارد. فروش گلیم در مجموعه ما به صورت عمده صورت می پذیرد و شما عزیزان می توانید گلیم ها را در هر طرح و رنگی که مایل بودید سفارش دهید.

در ابتدا در مورد نحوه قیمت گذاری گلیم ها صحبت کردیم هر چند که باز هم سعی ما بر آن است که گلیم ها را با قیمت های نازلی ارائه دهیم. شما خریداران محترم می توانید جهت اطلاع از قیمت ها و در صورت تمایل ثبت سفارشات خود با ما در ارتباط باشید.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *