سفارش خرید گلیم بلوچ ابریشمی دورو

فهرست مطالب:

گلیم بلوچ، ازجمله نمونه های گلیم با کیفیت بسیار خوب و بافت زیبا در سطح بازار گلیم می باشد که توانسته مورد پسند مخاطبان زیادی قرار بگیرد از فروش بالایی برخوردار باشد علاقه‌مندان برای مشاهده طرح های این محصول و سفارش خرید گلیم، می توانندهم خرید حضوری داشته باشند و هم در سایت های اینترنتی از نمونه های متنوع دیدن کنند و در صورت تمایل برای خرید گلیم بلوچ ابریشمی با شماره هایی که درج شده است و متعلق به مجموعه عرضه کننده گلیم بلوچ ابریشمی دورو می باشد، تماس بگیرند.

سفارش خرید گلیم بلوچ ابریشمی دورو

معرفی انواع گلیم بلوچ ابریشمی دورو

معرفی انواع گلیم بلوچ ابریشمی دورو از گذشته تا به حال در خانه های ایرانی فرش و یا گلیم به عنوان یکی از وسیله هایی که در دکوراسیون نقش مهمی دار داز جایگاه بسیار بالایی برخوردار است. برای بافت گلیم از تار و پود استفاده می شود. یکی از زیباترین و بهترین و ارزشمند ترین نوع گلیم، گلیم بلوچ ابریشمی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. یکی از گزینه های ایده آل و بسیار مناسب برای آشپزخانه که نقش بسیار جذابی در زیبا سازی دکوراسیون کلاسیک و فضای کوچک دارد و همچنین یکی از مهمترین وسیله هایی که به دکوراسیون جلوه خوبی می بخشد، گلیم است.

جنس گلیم و یا هر نوع فرشی از پشم و الیاف طبیعی است که می توان آن ها را در طرح و رنگ ها بسیار متنوعی مشاهده کرد . گلیم های بلوچ انواع بسیار زیادی ازجمله طرح های مرغی، طرح های طاووسی و … که هر کدام دارای نقوش بسیار زیبای زیادی و همچنین رنگ های متنوعی می باشند. یکی از زیر انداز های قدیمی انسان گلیم بوده که دارای بافت های گوناگون می باشد. اگر دکوراسیون منزل شما، کلاسیک است و به طرح های قدیمی علاقه بسیار فراوانی دارید، در استفاده از گلیم برای منزل خود غافل نشوید، زیرا این نوع گلیم ها زیبایی خانه شما را دوچندان خواهند کرد.

قیمت فروش گلیم بلوچ ابریشمی دورو

قیمت فروش گلیم بلوچ ابریشمی دورو عرضه کنندگان گلیم بلوچ ابریشمی این محصول را به صورت طرح ها و نقش های متنوع به بازار ارائه میدهند. قیمت گلیم بلوچ، به دلیل مدت زمان و هزینه هایی که صرف کردند و یا اینکه به صورت دستباف است، کمی گران تر از فرش های ماشینی می باشد. چرا که محصولات منحصر به فرد و زیبا را به صورت دستی و در مدت زمان بسیار تولید می کند.همچنین، فروش گلیم بلوچ به صورت عمده و تکی موجود می باشد. این گلیم ها دارای ارزش بسیار بالایی هستند و در بازار از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که توانایی خرید حضوری محصول را ندارید، به راحتی میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما این محصول را مشاهده کنید و در صورت تمایل به صورت اینترنتی خریداری کنید.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *