صادرات انواع سفال سرامیک لالجین به اروپا

فهرست مطالب:

صادرات انواع سفال سرامیک لالجین به اروپا این روزها به یکی از صادرات اصلی استان همدان تبدیل شده است. سفال لالجین از بهترین و مرغوب ترین نوع سفال در جهان می باشد که توسط هنرمندان و صنعتگران این حوزه به ظرز بسیار شگفت انگیزی ساخته می شود. ویژگی سفال سرامیک در سخت بودن و نگهداری دمای آب در سطحی خنک می باشد. همچنین این سفال زیبایی منحصر به فردی به محیط خانه می بخشد. در همین راستا تولید کنندگان و کارگاه های سفالگری در شهر لالجین بر آن شده اند که فروش این محصول را حتی در خارج از مرزهای کشور انجام دهند که از این رو تجار زیادی علاقه مند به این کار شده اند چرا که گردش مالی بسیار زیادی در آن وجود دارد.

صادرات انواع سفال سرامیک لالجین به اروپا

ویژگی سفال سرامیک لالجین صادراتی

ویژگی سفال سرامیک لالجین صادراتی

ویژگی سفال سرامیک لالجین صادراتی متمایز از هر گونه دیگر انواع سفال ها می باشد. این نوع سفال با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و زیر نظر استاد کارهای قدیمی و خبره این بخش تولید می گردد. از ویژگی های منحصر به فرد این سفال می توان به نحوه پخت آن، آب بندی مناسب، مواد اولیه مرغوب و وجود استاد کار های توانمند در این حوزه می باشد. لازم به ذکر است این سفال در ابعاد و اندازه های مختلف، با اشکال بسیار متنوع و بسته بندی های بی نظیر هم اکنون به اقصی نقاط دنیا صادر می گردد. از آنجایی که این نوع سفال در نوع خود بسیار نمونه و درجه یک می باشد، صادرات آن هم اکنون به کشور های دیگر با شتابی مثال زدنی انجام می گیرد به نحوی که سهم زیادی از گردش مالی صنعت ساخت صنایع دستی را به خود اختصاص داده است.

قیمت انواع سفال سرامیک لالجین

قیمت انواع سفال سرامیک لالجین

قیمت انواع سفال سرامیک لالجین در فروشگاه های آنلاین و معتبر ما وجود دارد. فقط کافی است با چند کلیک ساده و جست و جو در اینترنت با بهترین کیفیت سفال سرامیک لالجین و نازل ترین قیمت های آن روبرو شوید. این نوع سفال در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می‌ گردد که باعث می شود مشتریان زیادی حتی از سراسر دنیا برای بازدید از کارگاه های تولیدی آن سرازیر شوند. قیمت این نوع سفال بدون حذف واسطه و با خرید مستقیم از این نوع کارگاه ها بسیار مناسب تر از هر حالت دیگری می باشد. این نوع سفال از جمله میراث های ماندگار صنایع دستی کشورمان می باشد که هیچ گونه شکی در آن نیست که می بایست استاد کاران نمونه این بخش را با حمایت و پشتیبانی به سمت این کار سوق داد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *