صادرات انواع فرش ابریشمی زنجان

فهرست مطالب:

فرش ابریشمی زنجان و فرش 9 متری ارزان از بهترین و زیباترین فرش های موجود در ایران است که در عین زیبایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و استحکام و دوام بالایی دارد. این فرش علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای جهانی نیز مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است.صادرات انواع فرش ابریشمی زنجان به دلیل طبیعی بودن مواد اولیه و استفاده از رنگ های بسیار خاص در بافت فرش بسیار رو به رشد است که این امر سبب رونق اقتصادی کشور شده است.

صادرات انواع فرش ابریشمی زنجان

تفاوت جلوه فرش ابریشمی با دیگر فرش ها

تفاوت جلوه فرش ابریشمی با دیگر فرش هافرش ابریشم در واقع از نخ ابریشم طبیعی بدست می آید. نخ ابریشم بسیار براق و نرم است و به همین دلیل جلوه زیبایی به فرش 9 متری بزرگمهر می دهد. در بافت فرش ابریشم از بهترین مواد اولیه و رنگ های طبیعی و گیاهی استفاده می شود که هنگامی که با نقش و نگارهای هنرمندانه آمیخته می شود زیبایی این فرش را دوچندان می کند.

برای تولید رنگ طبیعی از بسیاری از مواد مانند پوست گردو، انار، روناس و غیره استفاده می شود که این رنگها به دلیل طبیعی بودن سبب افزایش عمر و دوام بالای فرش می گردند. طرحهایی که در بافت فرش ابریشمی به کار می روند از تنوع و گستردگی بالایی برخوردارند و دارای هماهنگی خاصی هستند که یک اثر هنری کم نظیری را خلق می کنند.
این طرحها شامل بته ای، محرابی، گل دار، ترنجی، کتیبه ای، درختی هستند که نمایانگر اصالت هنر ایرانی می باشند.

مهمترین ویژگی فرش ابریشمی مرغوب ویژگی منشوری بودن آن است که آن را نسبت به فرش های دیگر ممتاز می کند. این فرش به گونه ای طراحی شده است که اگر بیننده از هر طرفی به آن نگاه کند طیف متفاوتی از رنگها را در آن می بیند. فرش ابریشمی به علت لطافت و ظرافت بالا و جلوه شاهانه ای که دارد معمولا در مکان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید و فروش فرش ابریشمی زنجان مرغوب

خرید و فروش فرش ابریشمی زنجان مرغوب همانطور که گفته شد فرش زنجان یکی از فرش های ارزشمند و بی نظیر است که توسط هنرمندان ایرانی و در طرح های بسیار زیبا تولید می شود. ظرفیت تولید این فرشها در زنجان بسیار زیاد است که بیشترین میزان خرید فرش ابریشم توسط کشورهای دیگر انجام می شود.
این فرشها در بازارهای بین المللی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند به گونه ای که صادرات این نوع فرشها به کشورهای دیگر نسبت به عرضه آنها در بازارهای داخلی بسیار بیشتر است. خرید و فروش فرش ابریشمی مرغوب زنجان به صورت بی واسطه و مستقیم انجام می شود و خریداران چه در داخل از کشور و چه در خارج از کشور می توانند با قیمت اصلی آن را تهیه نمایند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *