صادرات عمده گلیم دلسا

فهرست مطالب:

صادرات گلیم دلسا و فرش دستباف بختیاری به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی انجام می گیرد. که صادرات این محصول با کیفیت بالا از این سایت انجام می گیرد و سایت ما سعی می کند از بالا رفتن بی رویه قیمت این گلیم فروش های دستباف جلوگیری کنند. گلیم دلسا از پشم طبیعی بافته شده که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است و به همین دلیل مشتریان زیادی را جذب نموده است. قیمت انواع گلیم دلسا بر اساس طرح و رنگ آن در نظر گرفته می شود.

صادرات عمده گلیم دلسا

چگونه گلیم دستباف را بشناسیم؟

چگونه گلیم دستباف را بشناسیم؟

گلیم دستباف و فرش دستباف خرسک با نوعی فرش است که دست بافته شده است و معمولا از پشم حیوانات اهلی تولید شده است. طرح فرش گلیم بیشتر شامل اشکال هندسی و شکسته مانند لوزی، مربع و مثلث و… است. گلیم دست بافت بسته به نوع بافت آن انواع مختلفی دارد و به سه دسته تقسیم می شوند از جمله:

  • گلیم دستباف ساده یک روستا از نقشه استفاده نمی شود.
  • گلیم دستباف برجسته همانگونه که نامش پیداست دارای طرح های برجسته می باشد و زمینه آن ساده است.
  • گلیم دستباف ورنی یک رو و بدون پرز است و نقشه برجسته ای دارد.

برای شناخت گلیم دستباف باید گلیم نوع منطقه مورد نظر را یافت که شامل گزینه های زیرمیباشد از جمله:

  • گلیم قشقایی: یکی از مشهورترین گلیم ایرانی است که قدرت و انرژی طراحی آن در هیچ جای دنیا یافته نمی شود. که نگاره های کوچک و برخی از تشابهات بیننده را به یاد گلیم ترک شاهسون می اندازد.این گلیم های برش چاکدار دارد و در آنها از تارهای نخی و پشم طبیعی قهوه ای استفاده می شود.
  • گلیم هرسین: با توجه به ذوق و سلیقه بافنده و شرایط اطراف او بافته می شود. و رنگ های این گلیم عمدتا سفید، سورمه ای، سبز و قرمز و سرخابی می باشد این گلیم از نگاره های بزرگ و برجسته استفاده شده است
  • گلیم بلوچ: به دلیل شرایط اقلیمی همواره آرزوی برخورداری از منابع آب و مرغزار را در بافت خود بیان می کنند. و سرتاسر گلیم بلوچ بافت راه راه شکل گرفته است که در نقوش و رنگ های مختلف به چشم می خورد.
  • گلیم فارس: این گلیم توسط قشقایی های فارس تولید می شود. که از طرح های سنتی و اصیل برخوردار می باشد همچنین از رنگ بندی های مناسب دارد
  • گلیم لری: بیشتر به رنگ های سیاه، سبز، آبی و سفید است و از کیفیت خوبی برخوردار است و جزو بهترین صنایع دستی اقوام لر می باشد.
  • گلیم زرند: به صورت چاک دار بوده و توسط اقوام ترک شاهسون بافته می شود. و بیشتر در اشکال هندسی مانند لوزی، مشبک و ترنج می باشد.
  • گلیم کردستان: برای تولید این گلیم از نخ پشمی دولای تابیده، الوان برای پود گلیم و برای تار از نخ پنبه استفاده می شود.

پخش کننده عمده گلیم دلسا

پخش کننده عمده گلیم دلسا پخش کننده گلیم دلسا همواره تلاش می کند تا رضایت مندی مشتریان را به دست آورد. امروزه گلیم دستباف بازار بورس داغی دارد و به عنوان وسیله ی برای زیبا کردن قسمت های مختلف خانه استفاده می شود. گلیم دلسا کاملا دستباف بوده و و در اثر تحمل وزن و فرسایش دچار پوسیدگی نمی شود. همچنین رنگ ثابتی دارد و همیشه زیبایی و جلوه خود را حفظ می کند. برای بافت این محصول از رنگ های شاد استفاده می شود که به مرور زمان دچار تغییر روحیه نمی شود.

فروش بهترین گلیم دستباف دلسا در بازار با تمرکز روی کیفیت محصول تولید شده صورت می گیرد. و بیشتر در بازار اینترنتی بیشتر انجام می شود و این نوع گلیم هم در آن جا موجود است. ویژگی مهم گلیم های دستباف، کیفیت و دوام آن ها می باشد،

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *