عرضه مستقیم فرش دستباف گرد ابریشمی

فهرست مطالب:

عرضه مستقیم روفرشی ساده، با قیمت های استثنایی در سایزهای متنوع انجام می شود. مشتری می تواند بهترین طرح ها را از فروشنده ای که اصل بودن کالا را تضمین می کند، تهیه نماید. فروش چنین محصولاتی از این مرجع، عمده انجام می شود. بنابراین کسانی که کارشان صادرات و یا فروش جزئی این کالاها است، می توانند راحت بهترین محصولات معروف ترین شرکت تولید فرش گرد را بخرند.

عرضه مستقیم فرش دستباف گرد ابریشمی

موارد استفاده از فرش دستباف گرد

موارد استفاده از فرش دستباف گرد می دانید موارد استفاد از فرش دستباف گرد چیست؟ اصولاً در سالن ها و یا فضاهای کوچک، از چنین محصولاتی استفاده می شود. آنان در حد بزرگتر نیز تولید می گردند که مناسب برای لابی ساختمان های مسکونی، تجاری، هتل ها و حتی اداری می باشند.

از طرفی، می توانید به طور کامل دکوراسیون منزل خود را با استفاده از این فرش ها تغییر دهید. این کالاها زیبایی خیره کننده ای دارند و در نقوش متفاوتی تولید می گردند که همین امر سبب می شود تا جلوه ای دیگر به خانه شما ببخشد.

به هر حال، از نظر دکوراتیو بودن نیز چنین فرش هایی ارزش خاصی دارند. برای این که بتوانید بهتر لوازم دیگر یک محیط را نشان دهید، می شود که از این گونه کالاها استفاده نمود. در کل، باید بگوییم، اگر قصد ایجاد تغییرات اساسی در منزل خود را دارید، می شود که فرش های دستباف طرح گرد را خریداری نمایید.

آنها طرح های بسیار خاصی دارند که به ستاره، ترنج دار گنبدی، گل و بوته و غیره مشهور هستند. همینطور دارای رنگ های متنوع پس زمینه اند که عبارت اند از:

  • رنگ مشکی
  • رنگ سرمه ای
  • رنگ کرم
  • رنگ سفید
  • رنگ زرشکی
  • رنگ قهوه ای

تولید کنندگان فرش دستباف گرد

تولید کنندگان فرش دستباف گرد بهترین تولید کنندگان روفرشی زرین بافت یزد، این کالاهای با ارزش را از نخ ها مرغوب می بافند. آنان همینطور با بهره گیری از افراد کاربلد و با سابقه در این عرصه، فرش هایی را آماده عرضه می نمایند که از هر نظری جلوه ای خارق العاده دارند. به همین علل‌ شاهد صادرات گسترده چنین کالاهایی به خارج از ایران می باشیم.

تولیدی ها بر اساس سفارشی که از مشتری دریافت می کنند، در سایزهای گوناگون نیز به بافت این فرش ها اقدام می نمایند. اصولاً آنها در ابعاد 1*1 و 4*4 بافته می شوند که این می تواند متغیر باشد.

از جانبی، شرکت های بافندگی فرش های دستباف، برای جلب رضایت مشتریان، از مواد طبیعی در ساخت نخ و رنگ ها استفاده به عمل می آورند و این هم دلیل دیگری مبنی بر ارزشمند بودن اینگونه از کالاها می باشد. به هر صورت، تولید کنندگان متعددی در ایران، بهترین فرش ها را ارائه می دهند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *