عرضه مستقیم گلیم سوزنی دست باف

فهرست مطالب:

گلیم های سوزنی موجود در بازار جملگی دست باف بوده و انواع مختلفی از حیث رنگ بندی، ابعاد و طراحی با یکدیگر دارند. عرضه مستقیم این نوع گلیم ها یعنی فرش 9 متری ارزان نیز از طریق نمایندگی های مرتبط با تولید کننده های این محصول صورت می‌ گیرد. در این مقاله قصد داریم پیرامون قیمت گلیم سوزنی، فروش گلیم سوزنی، مشخصات انواع گلیم سوزنی دستبافت و قیمت فروش این محصول به تفصیل صحبت کنیم.

عرضه مستقیم گلیم سوزنی دست باف

مشخصات انواع گلیم سوزنی دست باف

مشخصات انواع گلیم سوزنی دست باف

یکی از زیر انداز های موجود در بازارها که هم به عنوان نوعی فرش یا قالی و هم به عنوان نوعی زیر انداز با ضخامت های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌ شود فرش 9 متری بزرگمهر می باشد. گلیم ها محصولات تولید شده با دست هستند. البته برخی از کارخانه ‌ها و کارگاه‌ هایی هم وجود دارند که به تولید انواع گلیم با بافت، طرح و نقش خاص مبادرت می ورزند. گلیم ها هر یک با ضخامت ابعاد و قالب های مختلفی در فروشگاه های عرضه کننده انواع جاجیم، گلیم و صنایع دستی به فروش می رسند. یکی از انواع گلیم ها گلیم های سوزنی می باشد که در ادامه به بررسی مشخصات آن می پردازیم.

گلیم های سوزنی همانند بسیاری از انواع گلیم ها محصولات دستبافت هستند. این گلیم ها با دست و با ابزارهای مخصوص گلیم ‌بافی تولید و روانه بازار می ‌شوند. ابعاد آنها ابعاد قالیچه ها و قالی های کوچک می باشد و طرح روی آنها اغلب از طرح ها و شکل های هندسی تشکیل شده است و بیشتر مربع های تو در تو یا ردیف شده کنار هم و یا عمودی و بر روی هم قرار گرفته می باشد. علاوه بر آنچه گفته شد، لازم به ذکر است که گلیم های سوزنی دستباف اغلب با طرح‌ ها و مدل ‌های خاصی که هر یک نام مخصوص به خود را دارد تولید می‌ شوند و وزن خالص آنها بین ۳ تا ۴ کیلو گرم می باشد.

علاوه بر موضوعات پیش گفته، گلیم های سوزنی از حیث رنگ بندی و طراحی معمولاً دارای رنگ پس زمینه قرمز از نوع قرمز گوجه ای یا زرشکی می باشند و حاشیه‌ هایی را در اطراف گلیم به صورت خطوط موازی در بر دارند و با اشکال هندسی مختلفی که عمده آنها لوزی می باشد طراحی شده اند.

قیمت فروش گلیم سوزنی دست باف

قیمت فروش گلیم سوزنی دست باف

قیمت فروش گلیم سوزنی دستباف برای محصولات این برای این نوع محصول زمانی که به صورت عمده به فروش برسد معمولاً از نرخ تکی آن کمتر است و خرید آن مقرون به صرفه تر می باشد. ضمن این که چنانچه این محصول از این وبسایت خریداری شود، در مقایسه با دیگر وبسایت ها مقرون به صرفه تر می باشد چرا که محصولات گلیم سوزنی این مرکز با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می گردد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *