عرضه کننده انواع گلیم اصفهان به اروپا

فهرست مطالب:

گلیم اصفهان نمونه ای از زیرانداز های ایرانی با بهترین کیفیت می باشد که به دلیل زیبایی بالا و کیفیت بسیار خوبی که دارد نه تنها در ایران بلکه در جهان دارای شهرت می باشد؛ به همین دلیل تجارت آن یکی از مهمترین تجارت ها در دنیای امروزی می باشد. امروزه عرضه کننده انواع گلیم اصفهان به اروپا مدل های متنوعی از این گلیم ها را در ابعاد گوناگون و در ترکیب رنگ های زیبا به کشور های اروپایی ارسال می کند.

عرضه کننده انواع گلیم اصفهان به اروپا

از پشم چه حیواناتی در گلیم استفاده می شود؟

از پشم چه حیواناتی در گلیم استفاده می شود؟ همانطور که در جریان هستید برای بافت گلیم ها نیز مانند بسیاری از فرش ها از نخ های مختلفی استفاده می شود که اغلب آنها از پشم حیوانات تولید شده اند؛ به همین دلیل ضمن کیفیت بالا دارای سلامت کامل هم می باشند و وجود آنها در بافت گلیم ها موجب افزایش طول عمر گلیم ها می شود.

شاید از خود بپرسید که از پشم چه حیواناتی در گلیم استفاده می شود؟ در حالت کلی هر گونه پشم را برای این کار می توان استفاده کرد؛ اما در ایران و کلا در کشور های اسلامی تلاش می شود تا از پشم حیوانات حلال گوشت مانند گوسفند، بز و شتر برای این کار استفاده شود، البته پشم این حیوانات نیز بیش از سایر پشم ها در دسترس می باشد، همچنین کیفیت خوبی برای تبدیل به نخ دارند.

پشم حیوانات مراحل مختلفی را پشت سر می گذارند تا نهایتا به همان نخ با رنگ دلخواه ما تبدیل شود و کیفیت بسیار بالایی هم دارد؛ بنابراین گلیم هایی هم که از آنها تولید می شوند همین ویژگی ها را دارند؛ به همین علت طول عمر بالایی داشته و زیبایی آنها نیز برای همیشه ثابت می ماند.

فروشنده انواع گلیم به بازار

فروشنده انواع گلیم به بازار امروزه در ایران به دلیل وجود کارگاه های بافندگی و نیز در دست بودن مواد اولیه لازم هر ساله شمار زیادی از گلیم های باکیفیت تولید می شود که هر کدام از آنها نقش و نگار های زیبایی را در خود دارد که سبب جلب توجه شده و وجودش در هر مکانی سبب زیبایی چند برابر دکوراسیون آنجا می شود.

فروشنده انواع گلیم در بازار بهترین برند های گلیم صادراتی را عرضه می کند که تمامی ویژگی های لازم برای یک گلیم خوب را دارا می باشند و از این رو توانسته اند به بسیاری از اختلاف سلیقه ها پایان دهند و مورد پسند افراد مختلفی قرار بگیرند.

برای این گلیم ها از انواع طرح و نقش های کلاسیک، سنتی، مدرن، خشتی و… استفاده شده است؛ به همین دلیل قابل استفاده در هر نوع دکوراسیون داخلی می باشند.

قیمت خرید گلیم های ایرانی همواره مناسب و به صرفه می باشد؛ به همین دلیل خرید آنها هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت بالایی که دارند مقرون به صرفه می باشد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *