عرضه کننده گلیم اصل خراسان جنوبی

فهرست مطالب:

خرید گلیم پشمی بزرگ و فرش 12 متری به صورت اینترنتی برای همه مصرف کنندگان در اقصی نقاط کشور امکان پذیر می باشد؛ این گلیم خراسان جنوبی به صورت غیر حضوری به فروش می رسد که مشتریان می‌ توانند به واسطه آن قیمت‌ های بسیار مناسبی را در قبال سفارش آن پرداخت کنند، در این روش می ‌توان زمان را صرفه جویی نمود و برای افرادی که دارای مشکلات و فرصت ناکافی هستند بسیار مناسب می باشد. تمامی افراد می توانند در منزل یا محل کار خود به سفارش این محصول بپردازند.

عرضه کننده گلیم اصل خراسان جنوبی

معرفی مختصر گلیم خراسان جنوبی

معرفی مختصر گلیم خراسان جنوبی

گلیم های دستبافت ایرانی و فرش 1500 شانه 12 متری کاشان انواع مختلفی داشته و امروزه سبک ها و مدل های مختلفی از این محصول در بازار مشاهده می شود. در سبک ها و بافت های سنتی، فانتزی و سبک های جدید مطابق با مد روز تولید می شوند. تقسیمات مختلفی از بافت گلیم بر اساس اندازه، نوع طراحی، نوع بافت وجود داشته که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. نوع پخش گلیم پشمی از گذشته تا امروز توسط بافندگان و متخصصین در این حرفه با بافت مخصوص در حال تولید بوده و از ماندگاری بالایی برخوردار می باشد.

کیفیت و طراحی بینظیر همچون آثار شاهنامه و مجالس بزم نظامی روی این گلیم ها خودنمایی می کند. این نوع از طراحی گلیم توسط توریست ها و افراد خارجی با استقبال فراوانی روبه رو شده است. طرح های فانتزی و جدید نیز بسیار متنوع بوده و در قالب های مختلفی تولید می شوند. انواع سبک های جدید همچون طرح گل، میوه، اشیا قدیمی، انسان های خاص همچون مرتاز ها را شامل می شوند و طرح های فانتزی نیز در رنگ های صورتی و ابی ملیح بسیار پر فروش و پر طرفدار می باشند.

مرکز پخش گلیم پشمی اعلا

مرکز پخش گلیم پشمی اعلا

جدیدترین قیمت گلیم دستباف ایرانی با توجه به کیفیت آن تعیین می گردد. امروزه این کالای ایرانی به بسیاری از کشورها صادرات گشته و فوق العاده پر فروش خواهد بود. صادرکنندگان گلیم دستباف ایرانی سالهاست که در این حیطه مشغول به کار هستند و به عنوان فروشنده قدیمی و معتبر در این شهر فعالیت می نمایند. بنابراین می توان ادعا کرد که همیشه قدیمی تر ها با اصالت تر و مطمئن تر هستند. این کالای اقتصادی بیانگر هنر و فرهنگ و اصالت ایرانی بوده و در طرح های مختلفی ارائه می شود.

زیبایی و جذابیت این گلیم ها به حدی است که همانند یک تابلوی زیبا جلوه گری می کنند. فروش گلیم دستباف ایرانی به طور مستقیم توسط تولید کننده و عرضه کننده گلیم پشمی اعلا در سراسر کشور امکان پذیر می باشد. در واقع در هر کجای این سرزمین که هستید می توانید این کالای فرهنگ زیبا را سفارش داده و با قیمت مناسب تر تهیه کنید و از مصرف ان لذت ببرید. برای بدست آوردن کیفیت و برتری باید آن را در این گلیم ها جست و جو کرد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *