فروشنده گلیم پشم مرینوس فیروزآباد

فهرست مطالب:

فروشنده فرش 9 متری قالی سلیمان در قیمت گذاری و فروش و خرید انواع گلیم کمک شایانی به شما خواهد کرد چرا که می توان بی واسطه از مرکز پخش، بهترین و مرغوب ترین گلیم را تهیه کرد، فروشنده این محصول را با بهترین کیفیت و مدل های مختلف و گوناگون و همچنین قیمت های مناسب و ارزان می فروشد.

فروشنده گلیم پشم مرینوس فیروزآباد

مشخصات گلیم مرینوس چیست؟

مشخصات گلیم مرینوس چیست؟ گلیم پشمی نوعی زیر انداز است که آن را می بافند و حتی به صورت صنعتی نیز در کارخانه ها بافته و تولید می شود، بافتن گلیم از زمان های قدیم مرسوم بوده و الان هم در بیشتر مناطق کشور ادامه دارد و به دلیل محبوبیت و خواهان و متقاضیان زیاد زیر انداز بازار فروش بالایی دارد و در بین مردم محبوبیت بسیار زیادی دارد به طوری که اگر دقت کنید با رفتن منازل برخی متوجه آن ها خواهید شد.

گلیم ها با استفاده از پارچه ی مخصوص به خود که بیشتر از پشم یا پنبه ی مخصوص به خود است می بافند و این پارچه از رنگ های مختلفی تشکیل می شود و مثل فروش اصل رنگارنگ است، همچنین با توجه به نبودن پرز گلیم ها به راحتی می توان از هر دو طرف آن یعنی رو و پشت استفاده کرد.

از گلیم ها به عنوان زیر انداز یا رو انداز، به عنوان نوعی فروش کنار درب های ورودی و خروجی، استفاده بر روی رخت خواب، کیف، کوله پشتی و … استفاده می شود و کابرد فراوانی دارد.

مشخصات گلیم مرینوس:

  1. مقاومت خوبی دارد.
  2. جنس با کیفیت دارد.
  3. دارای رنگ های جذابی است.
  4. در طرح های بسیار زیبا عرضه می شوند.

مرکز تولید گلیم پشمی رنگ گیاهی

مرکز تولید گلیم پشمی رنگ گیاهی تولید کنندگان گلیم پشم مرینوس همیشه سعی دارند با تولید گلیم پشمی رنگ گیاهی با کیفیت و خوب آن را به صورت عمده و قیمت مناسب و ارزانی در اختیار خریداران خود قرار دهند و بتواند نظر آن ها را به خود جلب کنند، همچنین این مرکز خرید، یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی پخش و فروش گلیم در کشور است که آن را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به فروش می رساند و در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهد.

این سایت یکی از مراکز خرید گلیم و یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی به صورت عمده در کشور است که آن را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به فروش می رساند و در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهد و هدف آن ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای تمام متقاضیان و خریداران می باشد که می توان انواع و اقسام گلیمرا با قیمت بسیار مناسب خرید کنند.

جهت خرید فرش 9 متری قیطران درجه یک می توان به این سایت مراجعه و محصول خود را سفارش داد و کمک فراوانی به شما خریداران محترم می کند که بتوانید با حذف واسطه ها به صورت کاملا مستقیم خرید خود را از آن داشته باشید و به هیچ عنوان نگرانی از بابت هزینه های زیاد برای تهیه محصول خود در دل نداشته باشید و بتوانید به آسانی محصول خود را تهیه کرد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *