فروشندگان عمده گلدان سفالی فرش دستی بافی با کیفیت

فهرست مطالب:

فروشندگان عمده فرش 1000 شانه نگین مشهد با کیفیت عموما طرح های مختلف این محصول را در سایز های مختلف ارائه می کنند. در خرید عمده قیمت پایین تر از قیمت سطح بازار می باشد. قاب های این محصول نیز جدا از خود محصول قیمت گذاری می شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید‌.

فروشندگان عمده گلدان سفالی فرش دستی بافی با کیفیت

مزیت استفاده از گلدان سفالی فرش دستی بافی

مزیت استفاده از گلدان سفالی فرش دستی بافی

امروزه بیشتر افراد به جای تابلو نقاشی از تابلو فرش برای منازل خود استفاده می نمایند. تابلو فرش ها امروزه با داشتن طرح های زیبا و چشم نواز می تواند رضایت سخت پسندان را جلب کنند. از محبوب ترین طرح های مورد استفاده طرح گلدان سفالی می باشد.

طرح گلدان سفالی به همراه گل های موجود در آن عموما خود به تنهایی طرح تابلو بوده و زمینه مشکی یا روشن را دارد. گل های بافته شده دارای تنوع بیشتری هستند که عموما از گل های سفید یا زرد بهره می برند.

مزیت استفاده از گلدان سفالی فرش دست بافی به علت تک طرح بودن بیشتر است. چرا که بیشتر منازل و مکان های مورد استفاده عموما طرح شلوغ را پسند نکرده و خواستار طرح ساده و تک می باشند همچنین می توان این محصول را در همه مکان ها استفاده نمود و محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

تولید گلدان سفالی فرش دستی بافی به صورت خانگی

تولید گلدان سفالی فرش دستی بافی به صورت خانگی

این محصول عموما به صورت دستبافت و یا ماشینی تولید می گردد. استفاده از نخ های ابریشمی و اعلا می وان نتیجه بسیار رضایت بخشی را ایجاد کند. بیشتر در تولید این محصول از نخ های ابریشمی رنگی استفاده می شود که جلوه زرین و شگفت انگیزی را ایجاد می کند.

تولید گلدان سفالی فرش دستی بافی به صورت خانگی امروزه افزایش یافته است. امروزه بیشتر فرش بافان در منزل به تولید این محصول پرداخته و درآمد زایی می نمایند. گلدان فرش دستی دارای طرح های فانتزی و سایز های متنوع می باشد. طراحان نقشه بافت عموما با توجه به سایز تابلو که عموما ۴۰ در ۶۰ یا ۵۰ در ۷۰ می باشند سایز گلدان را تعیین می کنند‌. سفال فرش دستی بدون رنگ می باشد و رنگ طبیعی سفال را دارد.

فرش شش متری طرح گلیم در تمامی طرح های موجود ساده می باشد و هیچ گونه حکاکی روی محصول ندارد این امر به دلیل ثبات سنت های قدیمی می باشد تا بتواند تاریخ فرهنگی این صنعت را ماندگار نماید‌.

قیمت های این محصول با توجه به نوع نخ مورد استفاده و ریز نقش بودن ان دارد. تابلو فرش های ابریشمی عموما بیشترین قیمت را دارد که این امر به علت نخ ابریشمی و همچنین تراکم بالای محصول دارد‌ که در استفاده از نخ مزبور باید تراکم بالایی را شاهد باشیم.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *