فروش عمده گلدان سفالی گلیم بافی

فهرست مطالب:

گلدان سفالی گلیم بافی شده یک اثر هنری بسیار زیبا و منحصر به فرد است که می‌تواند به عنوان یک المان در زیباسازی منزل شما نقش بسیار مهمی داشته باشد.

این اثر هنری توسط دست قالیبافان و سفالگران بسیار معروف و مجرب تهیه شده و ارزش بسیار زیادی دارد.

فروش عمده روفرشی 9 متری سیمین از طریق سایت امکان پذیر است.

فروش عمده گلدان سفالی گلیم بافی

روش تولید گلدان سفالی گلیم بافی

روش تولید گلدان سفالی گلیم بافی   امروزه با گسترش علم و صنعت توجه بسیار زیادی به صنایع دستی شده به طوری که صنایع دستی به عنوان یک المان بسیار مهم و کاربردی در زیبا سازی منازل استفاده می‌شود.

روفرشی ابریشمی 9 متری یکی از این صنایع که بسیار کاربرد دارد و استفاده از آن مورد توجه مردم قرار گرفته است انواع سفال ها است که با استفاده از گلیم ‌های دستی تزیین شده‌اند و این صنایع دستی بسیار رو بورس می باشد.

روش بافت قالی بر روی گلدان های سفالی به اینگونه است که ابتدا چله را بر روی گلدان سفالی پیاده  می کنیم و پایین کوزه باید مانند بالای کوزه باشد و دور تا دور کوزه را می پیچیم و بعد یک در میان ضرب ایجاد می‌کنیم.

بعد از اینکه چله کشی آماده شد آن را به صورت یک دار ساده می بافیم نقش هایی که بر روی این کوزه ها طراحی میکنیم از قبل آماده شده است و بر روی کاغذ کشیده و آن را با دقت بسیار زیادی بر روی دار پیاده می کنیم.

بعضی از این کوزه ها دارای پستی بلندی هستند و بعضی جاها تنگ و پهن شده است که در این مواقع ما با کم و زیاد کردن چله این حاشیه‌ها و تصویر سازی ها را انجام می دهیم.

هر چقدر که چله ها به جداره کوزه چسبیده باشد کار ما ظریف تر خواهد بود.

برای محکم کردن آن در انتهای کار همیشه سر و ته کار را شیرازه میزنیم.

قیمت فروش گلدان سفالی گلیم بافی

قیمت فروش گلدان سفالی گلیم بافی گلدان سفالی گلیم بافی شده یک اثر هنری می باشد که با تلفیق کار سفال و گلیم بافی توانسته یک اثر دستی منحصر به فرد را تولید کند که متقاضی و طرفدار بسیار زیادی دارد.

اینگونه سفال ‌ها از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا این کارها اثر دست است و ارزش بسیار زیادی دارد.

قیمت گلدان گلیم بافی شده به عوامل مختلفی بستگی دارد یکی از مهمترین آن اندازه گلدان می باشد که هر چقدر بزرگتر باشد میزان گلیم‌ بافی آن بیشتر بوده و از مواد اولیه بیشتری در تهیه آن استفاده شده بنابراین قیمت آن گران تر خواهد بود.

تولید کننده گلدان گلیم بافی محصول را به صورت غیر حضوری از طریق این سایت به فروش می گذارد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *