قیمت فرش 1200 شانه کاشان اصل

فهرست مطالب:

فرش از مهمترین نیازهای انسان به شمار می رود و همه افراد برای نشستن به این زیر انداز نرم و راحت نیاز دارند. فرش 1200 شانه کاشان از بهترین این تولیدات به شمار می رود و کاشان قطب فرش بافی کشور محسوب می شود. این زیر اندازها دارای سایز و طرح و رنگ ها و همچنین جنس متفاوتی هستند و تمام سلیقه ها را به خوبی پوشش می دهند. الیاف بکار رفته در فرش های کاشان بیشتر ابریشم بوده و به همین دلیل سطح کیفی بالایی دارد. با لمس این محصول می توانید نرمی و لطافت را به خوبی احساس کنید. دقت و ظرافت در این محصول به خوبی قابل مشاهده است. 

قیمت فرش 1200 شانه کاشان اصل

رابطه تعداد شانه فرش و کیفیت آن

رابطه تعداد شانه فرش و کیفیت آنتعداد شانه فرش با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد و هر چه تعداد شانه ها و دانه های بافته شده روی فرش بیشتر باشد تراکم آن هم بالاتر است و از سطح کیفی بالاتری هم برخوردار است. فشرده بودن تعداد شانه ها در این فرش به خوبی دیده می شود. به دلیل همین ویژگی منحصر به فرد محصولات کاشان ارزش تجاری و اقتصادی زیادی دارند و در جهان به شهرت خوبی رسیده اند. 

اساتید زیادی در این زمینه فعالیت دارند و هنر خود را به جهانیان معرفی می کنند. فرش هایی که تعداد شانه در آن ها بیشتر است نرمی و لطافت بالاتری هم دارند که این امر برای مصرف کنندگان بسیار خوشایند است. پشم های بکار رفته دارای پرزهای متفاوتی هستند و شما هنگام راه رفتن این پرزها را زیر پا احساس می کنید. 

فروش فرش 1200 شانه کاشان با تخفیف ویژه

فروش فرش 1200 شانه کاشان با تخفیف ویژهفروش فرش مرغوب کاشان با تخفیف ویژه باعث شده تا مصرف کنندگان بتوانند این هنر بومی را با هزینه کمتری خریداری کنند. این محصول دارای طرح های مختلفی بوده و در هر مکانی قابل استفاده است. دارا بودن سایزهای مختلف به همراه تراکم ۱۲۰۰ شانه باعث شده تا فضاهای کوچک و بزرگ را به راحتی پوشش دهد. تنوع رنگی وسیع سبب ست شدن این فرش با دکوراسیون منزل می شود و خود جلوه زیبایی به خانه شما می بخشد. 

فروش این محصولات به صورت عمده و تکی مطابق با نیاز و مصرفی که مشتری دارد انجام می شود. فروش به صورت اینترنتی امروزه طرفداران زیادی دارد و در این روش محصولات و قیمت ها به صورت یکجا و خیلی سریع به نمایش گذاشته می شود و مشتری می تواند با مقایسه آن ها در کمترین زمان و تنها با زدن چند کلیک ساده سفارش خود را به صورت عمده و با نرخی ارزان تر ثبت کند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *