قیمت فروش فرش ماشینی صادراتی

فهرست مطالب:

قیمت فرش ماشینی صادراتی در مدل های  گوناگون و مرغوبیت بی نظیر بسیار مناسب می باشد. خریدار فرش ماشینی طیف وسیعی را شامل شده و هر کدام بر اساس سلیقه و نیاز خود این محصول را در رنگ بندی و سایز بندی و ضخامت مختلف خریداری می نمایند. لیست قیمت این نوع از فرش ها با در نظر گرفتن درجه کیفیت، رنگ بندی ، درجه مرغوبیت و نوع مواد اولیه توسط بازرگانی فروش این محصول تعیین می گردد.

قیمت فروش فرش ماشینی صادراتی

ویژگی فرش ماشینی صادراتی چیست؟

ویژگی فرش ماشینی صادراتی چیست؟ ویژگی فرش ماشینی صادراتی بسیار ویژه و بارز بوده که توانسته لقب و شایستگی صادراتی را از آن خود نماید.این نوع از فرش ها به علت شباهت بسیار ویژه و نزدیک به مناظر، جلوه و زیبایی منحصر به فرد و خاصی به محیط می بخشند و از درجه یک ترین مواد اولیه تهیه گردیده و نسل جدید از فرش ها را شامل می شوند.این فرش ها دارای خصوصیات فراوان دیگری نیز می باشند:

  • دارای تنوع طرحی فوق العاده بالا و هماهنگ با کلیه طرح ها
  • قابلیت تمیز شوندگی عالی
  • مقاومت زیاد در برابر کثیف شدن
  •  قابلیت پنهان سازی کثیفی و چرک
  • مقاومت در برابر سایش
  • حداقل میزان پرز دهی 

صنعت فرش ماشینی در ایران بیش از سه دهه است که رونق گرفته است و با توجه به پیشرفت در زمینه طراحی های داخلی ساختمان ها، اماکن، هتل ها و غیره، صنعت طراحی فرش ها نیز پیشرفت چشمگیری داشته است تا بتواند هماهنگ با دیگر پیشرفت ها گام برداشته و در طراحی دکوراسیون و جلوه دهی به مکان بسیار قوی عمل کرده است.فرش های صادراتی  در انواع مختلفی از طرح ها با هر سلیقه ای هماهنگ می گردد و از بهترین جنس پلی آمید، ابریشمی و غیره در نهایت تنوع رنگی تهیه و تولید می گردد.

صادرات فرش ماشینی ایرانی با بالاترین درجه کیفیت، بیشترین ضخامت و بروز ترین طرح و رنگ نخ از طریق این شرکت تولیدی به سایر کشور های همسایه و اروپایی و نیز آسیایی صورت گرفته و ارسال می گردد.

صادر کننده فرش ماشینی صادراتی

صادر کننده فرش ماشینی صادراتی این شرکت تولیدی بزرگ ترین صادرکننده فرش ماشینی صادرانی با نازل تربن قیمت ممکن به سایر بازار ها و اقصی نقاط شهر ها و استان های کشور و نیز کشورها و بازار های خارجی در حال ارسال می باشد و در نهایت کیفیت صورت می پذیرد.

انواع مختلف فرش صادراتی را می توانید از این نمایندگی در اقصی نقاط کشور خریداری نمایید. این شرکت تولیدی برندی معتبر را روانه بازارهای فروش خود می کند.این محصول تولیدی به صورت مستقیم نیز با سفارش قبلی به دست مشتری در هر کجای ایران زمین که باشند می رسد.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *