قیمت فروش گلیم قشقایی طرح جدید

فهرست مطالب:

گلیم ها یکی از انواع زیر انداز های چند منظوره برای استفاده در منازل، باغ ها یا فضای سبز می باشند که به صورت دستباف تهیه و توزیع می ‌شوند. گلیم ها را عشایر بختیاری و قشقایی تولید می کنند و در ابعاد سه متری و کمی بزرگ تر با طراحی ها و نقش های مختلف و رنگ بندی های متنوعی تولید و به بازار گلیم، گبه و جاجیم عرضه می گردند. در این مطلب، گلیم قشقایی، خرید گلیم قشقایی فروش گلیم قشقایی و مشخصات انواع گلیم قشقایی با طرح جدید به بحث و بررسی گذاشته می‌ شود.

قیمت فروش گلیم قشقایی طرح جدید

مشخصات انواع گلیم قشقایی طرح جدید

مشخصات انواع گلیم قشقایی طرح جدید

گلیم نوعی زیر انداز است که از جاجیم ضخیم تر بوده و از فرش نازک تر می باشد و با طراحی های مختلف و متنوعی بافته و عرضه می‌ شود. گلیم های موجود در بازار انواع و اقسام گوناگونی از حیث طرح، رنگ و مدل دارند و هر یک با نام خاصی که مربوط به طراحی، نقش و نگار و نوع بافت آن می ‌باشد شناخته می شوند. یکی از انواع گلیم ها گلیم های قشقایی می باشد که محصول دستباف عشایر قوم استان فارس بوده و طراحی آن و نقش روی آن الهام گرفته از آداب و رسوم، عقاید و فرهنگ این قومیت به شمار می رود.

گلیم قشقایی نوعی گلیم سوزنی با نقش گل برجسته است که یکی از سوغات ها و صنایع دستی استان فارس و علی ‌الخصوص شیراز محسوب می شود. این گلیم از معروف ترین گلیم هایی است که در شیراز بافته می ‌شود و در مقایسه با گلیم ‌های سایر مناطق نازک تر و ظریف تر می باشد. رنگ پس زمینه آن قرمز روشن است و طرح روی آن به اشکال هندسی مربع، لوزی یا نقش گل با حاشیه های موازی در اطراف آن است که ابعاد آن اغلب سه متری است و وزن آن حداکثر ۴ یا ۴ و نیم کیلوگرم می باشد.

لازم به ذکر است که گل های برجسته روی این گلیم ها گل هایی با ابعاد کوچک در ردیف هایی به دنبال هم و کاملاً منظم هستند.

خرید بی واسطه گلیم قشقایی طرح جدید

خرید بی واسطه گلیم قشقایی طرح جدید

به منظور تهیه و خرید بی واسطه گلیم قشقایی طرح جدید می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید و آن را با نازل ترین قیمت اما در عین حال بهترین و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. ضمن این که خرید عمده این محصول نیز در مقایسه با خرید تکی آن همواره مقرون به صرفه تر بوده و با قیمت بهتری عرضه می‌ شود. علاوه بر این، می توان به فروشگاه های عرضه کننده این محصول که مستقیماً با تولید کنندگان آن در ارتباط هستند مراجعه کرد و محصولات گلیم سوزنی و گل برجسته آنها را بدون واسطه و به نرخ تولید خریداری نمود.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *