قیمت گلیم دستبافت عشایری فارس

فهرست مطالب:

روفرشی ترک از محصولات و کالا های بی نظیری است که در کشور ایران تولید می شود و این کالا در این روزها خواهان و طرفداران بسیاری دارد.

تولید کنندگان و فروشندگان انواع فرش دستباف محصولات خود را با کیفیت عالی و قیمت پایین تولید و به صورت اینترنتی به فروش می رسانند.

فروش گلیم دستبافت به وسیله اینترنت و بدون واسطه انجام می شود در نتیجه باعث کاهش قیمت و هزینه خرید و در نتیجه فروش بیشتر این کالا شده است.

قیمت گلیم دستبافت عشایری فارس

معرفی طرح گلیم دستبافت استان فارس

معرفی طرح گلیم دستبافت استان فارس بافنده طرح های مختلف این فرش وقایع و اتفاقات زندگی آن ها را با استفاده از نخ های پشمی با رنگ های طبیعی به زیبایی و ظرافت خاصی ترسیم و می بافند و این نوع گلیم در قدیم فقط مورد استفاده خود آن ها قرار داشت ولی با مرور زمان چون در آن از نخ های طبیعی و پشمی اسفاده شده بود و ضدحساسیت و زیبایی ویژه ای داشت مورد استفاده همگان قرار گرفت.

مصرف کنندگان برای خرید اینترنتی این کالا می توانند به وب سایت های مختص فروش این کالا رجوع کنند و با توجه به سلیقه خود طرح و اندازه گلیم آن را انتخاب و سفارش داده و در اسرع وقت و مدت کوتاهی این کالا را تهیه و تحویل نمایند.

گلیم دستباف استان فارس هنر نمایی و ذائقه هنری عشایران است که وقایع زندگی گذشتگان را روی آن پیاده کرده اند و طرح های این گلیم سنتی و بسیار زیبا است و خواهان، طرفداران زیادی دارد و فروش ، معامله این گلیم به وسیله اینترنت انجام می شود.

این نوع گلیم ها با قشنگ ترین شکل ها و در سایز های مختلف بافته و به بازار فروش فرستاده می شوند و قیمت این محصول با توجه به اندازه ای که دارد تعیین و مشخص می شود و فروش اینترنتی این کالا باعث کم شدن هزینه های خرید گشته است.

مرکز فروش گلیم دستبافت قشقایی

مرکز فروش گلیم دستبافت قشقایی فروش روفرشی اقبال 240 یزد با برند اسما توسط تولید کننده معتبر و اصلی این کالا با کیفیت عالی و بی نظیر و قیمت مناسب و خوب بدون واسطه و غیر حضوری و بدون رجوع کردن به مراکز فروش، مستقیم از طریق وب سایت های اینترنتی انجام می شود.

معتبرترین و بزرگ ترین تولید کننده و فروشنده گلیم دستباف در طرح های مختلف و اندازه های گوناگون با درجه کیفیت عالی و بی نظیر و قیمت پایین و اندک است و این تولیدی سهم بزرگی از فروش این محصول را مال خود کرده است.

از بهترین محصولات این مجموعه، فرش ماشینی و فرش دستبافت، گلیم و سفال هایی که روی آن فرش دستی و جاجیم استفاده شده را می توان نام برد که هر یک از آن ها مشتریان مخصوص خود را دارد و هر روز به تعداد خریداران این محصولات بیشتر می شود.

متقاضیان و مصرف‌کنندگان با یک بار خرید از این شرکت، مشتری و مصرف کننده دائمی و همیشگی محصولات آن ها خواهند بود چرا که همتای آن را با چنین کیفیت و قیمتی در هیچ جای دیگری نمی توانند پیدا کنند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *