مراکز تولید گلیم ترکمن اصل

مراکز تولید گلیم ترکمن اصل
فهرست مطالب:

فرش 1200 شانه یلدای کویر کاشان، فرشی است دست بافت که مناسب برای استفاده در محیط آشپزخانه و ایوان، که سازگاری لازم برای استفاده در فضای آزاد را خیلی خوب دارد. دارای الیافی پشمی از پشم گوسفند و از نخی مرغوب به نام اکریلیک بافته می شود. تولید کنندگان این گلیم با تبلیغ آن در تلویزیون و رسانه های دیجیتالی دیگر مراحل تولید گلیم ترکمن را بهتر به عموم آموزش می دهند.

 

بررسی کیفیت گلیم ترکمن اصل

 

کیفیت گلیم ترکمن اصل بسیار فراتر از چیزی است که در ظاهر به ما نشان داده می شود. ظرافت بافت طرح‌ گلیم و نوع نخ گوسفندی گلیم کیفیت گلیم های ترکمن را معرفی می کند. نرمی بافت این محصول به همراه شیوه بافت هنرمندان و یا ماشین آلات صنعتی در بافت گلیم ها از اهمیت زیادی در ارائه کیفیت گلیم ها برخوردار خواهد بود.

دوام و ماندگاری گلیم های ترکمن در طول مدت استفاده به الیاف و نوع نخ آن بستگی دارد. فراموش نکنید که یک گلیم با کیفیت ترکمن همیشه وزن سنگینی داشته و به راحتی حالت خود را از دست نمی دهد. بنابراین در این مورد خاص در زمان خرید گلیم های با کیفیت دقت زیادی به خرج دهید.

به همین دلیل است که گلیم های مصنوعی و ترکمن کاملا مشابه را نمی توان از هم تشخیص داد. دو کیفیت کاملا متفاوت اما با ظاهری یکسان، مسلما زیبایی و ظاهر گلیم اهمیت بسیار زیادی در کیفیت گلیم دارد اما در نهایت آن چه که در مراحل بافت گلیم اتفاق می افتد کیفیت آن را مشخص می کند.

همینطور کیفیت گلیم های ترکمن در متعادل ایستادن گلیم بر روی زمین مرتبط می شود، چنانچه در حین تکان دادن گلیم ترکمن صدایی را احساس کردید به اصل بودن این محصول شک کنید. همچنین انتخاب رنگ گلیم متناسب در زمان بافت، در کیفیت گلیم ها، تاثیر خواهد گذاشت.

 

بررسی کیفیت گلیم ترکمن اصل

خرید مستقیم گلیم ترکمن اصل

در خرید مستقیم محصول گلیم ترکمن اصل می توانید به صورت مستقیم به مرکز خرید گلیم ها مراجعه کنید. به دلیل اهمیتی که در به کارگیری این محصولات در بعضی از خانه ها علی الخصوص قشر ترکمن وجود دارد قیمت این گلیم ها بسیار بیشتر از تصور شما خواهد بود، بدین منظور لازم است مشتریان با در نظر گرفتن شرایط مالی خود اقدام به خرید کنند.

در صورتی که خرید فرش 1000 شانه تراکم 3000 نگین مشهد به صورت مستقیم صورت بگیرد شرایط خوبی به لحاظ نوع پرداخت مشتری به فروشنده شکل می گیرد. اگر مشتری بطور یکجا امکان پرداخت وجه را داشته باشد، علاوه بر گرفتن حق امتیاز خرید مستقیم درصد خوبی هم به جهت پرداخت یکجا خود خواهد گرفت که کاملا به سود مشتری خواهد بود.

 

 

خرید مستقیم گلیم ترکمن اصل

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *