مرکز خرید گلیم دستبافت ایرانی

فهرست مطالب:

گلیم دستبافت ایرانی و فرش 12 متری جز صنایع دستی زیبا و ماندگار بوده که به صورت کاملا ظریف و با الیاف طبیعی پشم و پنبه بافته می شود. این گلیم دارای طرح و رنگ و سایزهای متنوع است که توانسته هر سلیقه ای را به خوبی پوشش دهد. نرم و لطیف بودن مهمترین مزیت این صنایع دستی است. در مرکز خرید گلیم دستبافت دارای تنوع بالایی بوده که افراد با هر سلیقه ای می توانند به راحتی خرید خود ا انجام دهند. خرید در حجم های مختلف و به صورت تکی و عمده ای است.

مرکز خرید گلیم دستبافت ایرانی

آشنایی با ویژگی های گلیم شاهسون

آشنایی با ویژگی های گلیم شاهسون گلیم شاهسون جز بهترین مدل ها بوده که دارای ویژگی های منحصر به فرد است و در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم‌:

  • تاروپود این گلیم و فرش 1500 شانه 12 متری کاشان را الیاف طبیعی تشکیل می دهد به همین دلیل بسیار متراکم است و دچار پارگی و نخ کش شدن نمی شود.
  • این نمونه بسیار نرم و لطیف است و به دلیل ضد حساسیت بودن همه می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
  • گلیم های شاهسون دارای طراحی ظریف و ماندگار هستند که همیشه بروز هستند.
  • این نمونه ها از وزن سبکی برخوردار هستند که علاوه بر حمل و نقل آسان اجرای راحتی هم دارند.
  • این گلیم ها به صورت تک رو و دورو می باشند که شما می توانید از هر دو طرف آنها استفاده کنید.
  • قابلیت شست و شو دارند و در تماس با آب و مواد شوینده دچار افت کیفیت و کمرنگی نمی شوند.
  • مقاومت این منسوجات در مقابل رطوبت بسیار زیاد است.

تولید عمده گلیم دستبافت ایرانی

تولید عمده گلیم دستبافت ایرانی تولید گلیم وستبافت به صورت عمده باعث شده تا علاوه بر تامین نیاز داخلی مازاد مصرف برای صادرات مهیا شود. تولید کننده با در نظر گرفتن مشخصات گلیم به راحتی می تواند ان را تولید کند. این تولید بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با فناوری های جدید و به کمک تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می شود و سرعت و دقت در ان بسیار زیاد است.

این محصول درجه یک ایرانی علاوه بر تامین نیاز داخلی بهترین گزینه هم برای صادرات است که زمینه تجارتی پر سود را فراهم می کند. این تولیدات متنوع نشان دهنده گستردگی فعالیت و سابقه درخشان تولیدی هستند که بر انتخاب مشتریان تاثیر می گذارند.

این تولید کنندگان بزرگ ابتدا در مرکز شهرها فعالیت خود را آغاز کرده و با رونق کار خود کم کم در شهرهای دیگر هم گسترش پیدا کردند. بیشتر فعالیت ان ها در زمینه تولید، بسته بندی و فروش خلاصه می شود. این شرکت ها برای گسترش روابط خود همکاری زیادی با شرکت های معتبر خارجی دارند تا بتوانند به راحتی صادرات و واردات را انجام دهند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *