مرکز فروش گلیم صادراتی اردبیل

فهرست مطالب:

گلیم اردبیل یکی از با کیفیت ترین انواع این کالا است که برای فروش و ارائه آن از شیوه های گوناگونی استفاده می گردد که از این روش ها می توانیم به فروش مستقیم و ارزان قیمت اشاره نماییم. فروش مستقیم گلیم های صادراتی اردبیل به این معنا است که مشتریان می توانند اصل ترین و مرغوب ترین نمونه های این نوع گلیم ارزشمند را به نرخ تولید خریداری نمایند و هزینه های تهیه این کالا را برای خود به حداقل برسانند.

مرکز فروش گلیم صادراتی اردبیل

ویژگی گلیم اردبیل چیست؟

ویژگی گلیم اردبیل چیست؟ گلیم یک نوع فرش بسیار محبوب است که از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نمونه های آن می توان به گلیم اردبیل اشاره کرد که این کالا دارای ویژگی های مختلفی است که اصلی ترین و مهمترین مشخصه های این نوع فرش را می توان به صورت زیر طبقه بندی کرد:

  • یکی از اصلی ترین ویژگی های این نوع گلیم، کیفیت بسیار عالی آن و مقاومت این کالا در برابر پاره شدن می باشد. نوع الیاف استفاده شده در تولید این کالا به گونه ای است که باعث شده تا مقاومت آن تا میزان قابل توجه ای افزایش پیدا کند.
  • از دیگر مشخصه های این نوع گلیم می توان به طرح های بسیار زیبا و رنگ بندی های جذاب آن اشاره کرد. در تولید این نوع گلیم از طرح های سنتی ایرانی استفاده می شود که موجب جذابیت هر چه بیشتر آن شده است.
  • نرم و لطیف بودن این محصول از دیگر مشخصه های بسیار مهم آن می باشد که باعث شده تا استفاده از آن بسیار راحت باشد و الیاف استفاده شده در تولید آن هیچ نوع حساسیتی را برای افراد ایجاد نخواهد کرد.
  • این نوع گلیم دارای ابعاد و اندازه های گوناگونی می باشد و مشتریان گرامی می تواننند هر یک از نمونه های آن را با توجه به نیاز خود تهیه کنند.

بازار خرید گلیم دستبافت اردبیل

بازار خرید گلیم دستبافت اردبیل بازار خرید گلیم اردبیل از رونق بسیار زیادی برخوردار می باشد و اصلی ترین و مهمترین دلیل آن نیز کیفیت بسیار عالی این محصول می باشد که باعث شده تا میزان تقاضا برای خرید آن افزایش پیدا کند.

برای خرید و سفارش گلیم دستبافت اردبیل اصل می توان از شیوه های گوناگونی استفاده کرد که از ساده ترین و راحت ترین این روش ها می توان به خرید اینترنتی اشاره کرد که موجب صرفه جویی در زمان خرید می شود.

شما عزیزان می توانید برای خرید این نوع گلیم بسیار زیبا به تمامی ویژگی های درج شده این کالا از جمله برند تولید کننده آن در سایت توجه کنید و محصول مورد نیاز خود را با اطمینان بسیار زیادی تهیه نمایید.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *