نرخ روز گلیم آنتیک صادراتی

فهرست مطالب:

نرخ روز گلیم آنتیک صادراتی پس از تکمیل مراحل و فرایندهای تولید این محصول توسط سازمان ها و اتحادیه های مربوطه با بررسی و ارزیابی عوامل مختلف اعم از: کیفیت، میزان عرضه و تقاضا، نوع سبک و طرح و مدل مشخص و تعیین می شود و سپس به بازارهای خرید و فروش این محصول طی اطلاعیه هایی ابلاغ می شود. 

نرخ روز گلیم آنتیک صادراتی

نخ ریسی گلیم چیست؟

نخ ریسی گلیم چیست؟ گیلم از جمله هنرهای دستی و کهن ایرانیان محسوب می شود که امروزه افراد مختلف به ویژه افرادی که طرفدار سبک های سنتی هستند از گلیم برای پوشاندن زمین و دیواره های منازل خود استفاده می کنند که این کار علاوه بر جنبه هنری، جنبه زیبایی زیادی نیز دارد. گلیم از دو بخش تار و پود تهیه شده است که برای هر بخش از الیاف و نخ های مخصوص و متفاوتی استفاده می شود. 
نخ هایی که برای تار و پود گلیم مورد استفاده قرار می گیرند از پشم، کرک، ابریشم و غیره با استفاده از ابزار و دستگاه های مخصوص تولید و تهیه می شوند که به این ابزار ها و دستگاه ها نخ ریسی گفته می شود. 
نخ ریسی توسط وسیله ای به نام دوک از زمان های بسیار قدیم در ایران رواج بوده است که در نخ ریسی پشم حیوانات، ابریشم و کرک ها با استفاده از این هنر به نخ های ظریف و باریک تبدیل می شده اند و برای بافت گلیم مورد استفاده قرار می گرفته اند. 
در نخ ریسی گلیم نخ ها با توجه به نقشه ها و طرح های گلیم در کنار یکدیگر قرار می گیرند که این قرار گرفتن با استفاده از ابزارهای مخصوص مانند چاقو های ویژه و غیره انجام می شود. در نخ ریسی پشم ها، گره هایی وجود دارد که این گره ها سبب پیچیده شدن نخ ها به یکدیگر شده و در زمان استفاده برای بافت گلیم سبب افزایش زیبایی آن می شود. 

گلیم آنتیک را از کجا خریداری نماییم

گلیم آنتیک را از کجا خریداری نماییم گلیم آنتیک نمونه ای از انواع گلیم های تولید و طراحی شده توسط بهترین و ماهرترین تولید کنندگان ایرانی می باشد که دارای محبوبیت زیادی در بین خریداران است. برای تهیه این محصول می بایست به مراکز و فروشگاه های اینترنتی و غیر حضوری که دارای نشان استاندارد جهانی و ملی هستند مراجعه کرد؛ زیرا در این مراکز بهترین و باکیفیت ترین گلیم های فروش با قیمت مناسب به خریداران عرضه می شود و به علت معتبر بودن، می توان با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کرد. 
همچنین متقاضیان برای خرید گلیم آنتیک می توانند به فروشگاه آنلاین ما مراجعه کنند و این محصول را به فروشنده گلیم که سفارش دهند. 

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *