نمایندگی عرضه سفال لالجین فیروزه ای

فهرست مطالب:

لالجین یکی از شهرستان های استان همدان است که مردم آن از دیرباز تاکنون در زمینه تولید انواع سفال های زیبا و منحصر به فرد، دستی بر آتش داشته و آوازه هنر و مهارت آن ها نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا پیچیده است؛ سایت اینترنتی ما یکی از بزرگ ترین نمایندگی هایی ست که مدت هاست در زمینه عرضه سفال لالجین فیروزه ای به فعالیت مشغول است و مرغوب ترین نوع آن را در دسترس مشتریان خود قرار می دهد.

نمایندگی عرضه سفال لالجین فیروزه ای

ترکیب رنگ سفال لالجین فیروزه ای اصل

ترکیب رنگ سفال لالجین فیروزه ای اصلسفالگرانی که در شهرستان لالجین در زمینه تهیه انواع ظروف سفالی به فعالیت مشغول هستند، به خوبی با مواد مختلفی که می توان از آن رنگ های زیبا و منحصر به فردی به وجود آورد آشنایی داشته و از ترکیب آن ها، رنگ های مورد نظر خود را ساخته و شروع به رنگ آمیزی ظرف سفالی مورد نظر می نمودند.
در این قسمت به یکی از مهم ترین ترکیب رنگ سفال لالجینی که به وجود آورنده رنگ فیروزه ای اصل است، اشاره می کنیم.
برای این کار حدود هشت من سرب پخته را با یک من قلع پخته در کوره آب می کنند و سپس اجازه می دهند تا به خوبی سرد شده و خنک شود؛ در ادامه آن را کوبیده و دو من آن را با یک من سنگ سفید و دو من شیشه و حدود 36 مثقال لاجورد مخلوط می نمایند و سپس آن را به خوبی آسیاب کرده و به این صورت رنگ فیروزه ای زیبایی را به دست می آورند.

فروش بی سابقه سفال لالجین فیروزه ای مرغوب

فروش بی سابقه سفال لالجین فیروزه ای مرغوب هنر سفالگری در نزد مردم ایران از ارزش والایی برخوردار است و بسیاری از دوست داران هنرهای سنتی و قدیمی به اهمیت این هنر زیبا و به خصوص سفال فیروزه ای اصل که در شهرستان لالجین تولید می شود واقف بوده و همواره این هنر را مورد حمایت خود قرار داده اند؛ به همین سبب است که در بسیاری از شهرهای کشورمان شاهد فروش بی سابقه سفال فیروزه ای مرغوب لالجین هستیم و خریداران این محصولات زیبا، نمونه های بی بدیل آن را تهیه کرده و رنگ و بوی تازه ای برای دکوراسیون منزل خود به ارمغان می آورند.
البته ذکر این نکته نیز ضروری ست که این ظروف را نه تنها به عنوان اشیاء تزیینی مورد استفاده قرار می دهند، بلکه در بسیاری از شهرها و روستاهای کشورمان از انواع مختلف این ظروف به عنوان مصرف غذاهای روزانه و نوشیدنی ها استفاده می کنند.
حتی برخی از رستوران ها نیز اکثر غذاهای سنتی خود را در ظروف سفالی لالجین سرو کرده و به این صورت حال و هوای قدیمی ایران و سنت های دیرینه را دوباره زنده می کنند.

انواع گره در فرش دستباف

گره های فرش دستباف دو نوع گره در فرش دستباف بافته می‌شود. ۱-گره ترکی ۲-گره فارسی گره ترکی مثل استان‌های آذربایجان،همدان، زنجان گره فارسی مثل

توضیحات بیشتر »

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *